TJ Spartak Vlasim
13
Bře

Jirka Rýdl mistrem České republiky do 12 let!

Skvělého úspěchu dosáhl dnes v Koutech nad Desnou Jiří Rýdl. Jako první hráč v historii šachového oddílu Spartak Vlašim se stal mistrem České republiky ve své věkové kategorii! Výborné vystoupení vlašimské výpravy podtrhla 3. místem Nela Pýchová v kategorii D12. Podrobné zhodnocení vlašimské účasti přinese článek Ondry Matějovského v průběhu příštího týdne.

Konečné výsledky všech kategorií

11 reakcí na “Jirka Rýdl mistrem České republiky do 12 let!”

 1. 1
  Broněk píše:

  Gratuluji !!!

 2. 2
  Jirka píše:

  S jednou zlatou a jedním bronzem jsme byli druhou nejúspěšnější výpravou celého mistrovství, lepší bylo jen Staré Město s dvěma zlatými. Po dvou medailích získali ještě Slovan Havířov a Polabiny, oba dva ale bez zisku mistrovského titulu. Na tradiční šachovou velmoc z Frýdku-Místku tentokrát zbyl jen jediný bronz (H14) … to jsou věci!

 3. 3
  AdolfR píše:

  Jeste jednou dekujeme vsem za povzbuzovani i za gratulace, Nasim cilem bylo, aby Jirka na MCR predvedl, ze za posledni rok/pulrok posunul svoji hru kvalitativne -a to vyslo. H12 bylo velmi vyrovnane: Jirka nejenom hral hezke sachy, ale byl take ve dvou partiich hezky prehran (a tam zase zabojoval a mel stesti). A ja mel jeste jedno tajne prani, totiz aby skoncil tak vepredu, ze nebude muset absolvovat kvalifikaci na pristi MCR. Vsechno ostatni je bonus a mame z toho samozrejme velikou radost. Jirka Mejzlik i Mata soudi, ze Jirkovy vysledky musi take nejak souviset s jeho prestupem do Vlasimi, tak to je asi taky hotova vec. Zdravime vsechny Vlasimske (a taky pana Gorbu), jeste jednou blahoprejeme Nele i Davidovi a dekujeme i vsem ostatnim (z Kralovic a z Pravonina a z Benesova a kam jeste vsude sachova Vlasim natahuje drapy), se kterymi jsme mohli v Koutech byt. Rydlovi

 4. 4
  Martin Krejčí píše:

  Neskutečná gratulace Jirkovi!!! Kdybych to měl vyjádřit slovy, tak by mě admin stránek zakázal přístup kvůli nadměrnému počtu komentářů :D

 5. 5
  Jan Fiala píše:

  Gratuluji ke krásným úspěchům, doufám že je potvrdíte i za týden v Zelenči. :)

 6. 6
  Maťa píše:

  Myslím, že v Zelenči se nikdo z našeho oddílu nepředstaví. Máme těch akcí hodně, za týden se navíc hraje v Sedlčanech KP mládežnických družstev, kde bude startovat 10 našich dětí.

 7. 7
  Maťa píše:

  Martin Krejčí: Facebook hlásí, že máš dnes 17. narozeniny a svazová databáze to potvrzuje. Tak vše nejlepší a hodně štěstí za šachovnicí – hlavně v bojích o extraligovou záchranu! :-)

 8. 8
  Jirka píše:

  Na jihomoravských stránkách je tradičně obšírné zhodnocení, včetně statistik podle krajů:
  http://www.chess.cz/kraje/jmss/view_artefact.php?type=jmss_article&id=863

  Středočechům patří podle obou kritérií třetí místo. Po létech paběrkování jsme tak letos (i loni) na příčkách, kam podle velikosti členské základny patříme. Nemáme už jen kvantitu, ale i kvalitu :-D .

  A co je potěšující, tak dobré umístění jsme nasbírali hlavně v těch mladších kategoriích, takže medailisté si mohou svůj úspěch ještě mnohokrát zopakovat. A díky konkurenci v regionálních a krajských soutěžích se k nim jistě časem přidají i další.

 9. 9
  Tom píše:

  Do sekce PARTIE K PŘEHRÁNÍ jsem přidal možnost přehrát si všech 9 partií našich úspěšných reprezentantů na MČR mládeže – Jirky Rýdla, Nely Pýchové a Davida Zváry /přehrávač na stránkách pořadatelů/.

 10. 10
  Maťa píše:

  Ad Jirka (kom. 8): Jinými slovy už neplatí citát bývalého krajského předsedy komise mládeže Honzy Paukerta z Řevnic: „Jsme sice blbí, ale zase je nás hodně.“ :-)

 11. 11
  Maťa píše:

  Omlouvám se, že jsem se zatím nedostal k slibovanému článku, o kterém píše v textu Tomáš. Rád bych ho měl už dávno napsaný, ale nemám vůbec kdy (práce, daň z příjmů, šachy, trenérské zkoušky a ještě k tomu ten pochod…). Zkusím na to najít čas co nejdřív…

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 
 

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist