TJ Spartak Vlasim
19
Bře

Máme 2 Mistry České republiky!!!

Skvělého úspěchu dosáhli před malou chvilkou v Koutech nad Desnou Jirka Rýdl a Nela Pýchová. Po týdenních bojích se stali Mistry České republiky ve svých věkových kategoriích a vybojovali si tak právo účasti na Mistrovství světa mládeže, které by mělo proběhnout na podzim v Brazílii! Jirka to dokázal v kategorii chlapců do 14 let a Nela v kategorii dívek do 12 let. Blahopřejeme!!!

Podrobnější souhrn úspěšného Mistrovství České republiky mládeže by měl v následujících dnech přinést článek některého z přímých účastníků.

Kompletní výsledky všech kategorií

21 reakcí na “Máme 2 Mistry České republiky!!!”

 1. 1
  visvi píše:

  A na začátek oslavných komentářů hned jedna perlička. Právě obědváme s Rýdlovými a člověk se tu doví věci – Jirka prý odolal na začátku partie remízovému vábení soupeře, za což si vysloužil od svého táty Ády pochvalu, neboť je prý nesmysl dávat jednu devítinu partií za remis, že by si vůbec nezahrál :-)

 2. 2
  Jarda P. píše:

  Tak to je Jirka ještě větší bourák než jsem myslel.

 3. 3
  Irena Ž. píše:

  Veliká gratulace Nele i Jirkovi.Je to super,skvělý,vynikající!!! :D

 4. 4
  Jarda P. píše:

  Vlašim je pravděpodobně druhým nejúspěšnějším oddílem (za FM)letošního MČR.

 5. 5
  Jan Hofírek píše:

  Gratuluji Jirkovi Rýdlovi a Nele Pýchové k zisku titulů republikových přeborníků. Zvláště Jirkovi partie byly nádhernými ukázkami toho, jak se mají šachy hrát a kdyby se udělovaly ceny za krásu, některá z jeho partií by ji jistě získala.
  Zdraví Jan Hofírek

 6. 6
  Tomas píše:

  Gratuluji Jirkovi a Nele ke skvělému úspěchu!!!Oceňuji zvláště Nelinu houževnatost a Jirkovu bojovnost a nebojácnost!!!Ať se daří i v Brazíli!!!

  Tomáš Hašek

 7. 7
  Jarka Z. píše:

  Gratulujeme i my ke skvělým výkonům, které Jirka s Nelou podávali. Jste fakt dobří a určitě se neztratíte ani v Brazílii.

 8. 8
  Marie F. píše:

  Mrkněte na fotečky:
  http://sachypravonin.rajce.idnes.cz/MCR_mladeze_Kouty_nad_Desnou_12.-19.3.2011/
  Jardovi dík za poděkování. Dětem jsme se věnovali jako obvykle. Nebyly s nimi žádné problémy. Hlavně já jsem si to s děvčaty a Lukáši užila na výbornou a moc se mi s nimi líbilo (to byla skupinka na „mé“ garsonce). A bylo přehršle legrace – zkrátka pohodička. Snažila jsem se je odreagovat a snad se to i podařilo.
  Nelinka i Jirka si za svoji poctivou práci získané tituly opravdu zaslouží. Jirku trénuje pan Vanka a nic mu neodpustí a Nelinku Ondra Matějovský připravoval také poctivě, to by bylo, aby se nedotavily úspěchy!

 9. 9
  Honza S. píše:

  Gratuluju! Pěkná fotka, doufám že vezmete medvídka s sebou do Brazílie :-)

 10. 10
  Maťa píše:

  Pěkné fotky. Koukám, že na pokoji dvou pozdějších vítězek vládla ta pravá pohodička :-D : http://sachypravonin.rajce.idnes.cz/MCR_mladeze_Kouty_nad_Desnou_12.-19.3.2011/#102.jpg … Paní Filipové patří dík nejen za fotky, snídaně, obědy a starání se o děti, ale i za to, že na pokoji vydržela pravidelné záchvaty smíchu svých spolubydlících :-) .

  Honza S.: Medvěd jezdí jen na soutěže družstev. Kdo ale viděl snad všechny Neliny soutěžní partie od začátku její kariéry, je myšák na snímku: http://sachypravonin.rajce.idnes.cz/MCR_mladeze_Kouty_nad_Desnou_12.-19.3.2011/#162.jpg . Teď nevím, jestli ten nalevo, nebo ten napravo.

 11. 11
  AdolfR píše:

  Za Jirku dekujeme vsem za povzbuzovani a za gratulaci. Tohle byl velmi povedeny turnaj, po vsech strankach, nejen sachove, a pro nas oba vydareny tyden. A sachy se hraly pekne a bojovne. Diky taky Milovi za naramne trenovani a panu Jurkovi za bezvadne pripravy tady v Koutech.
  A vsem Vlasimskym (vcetne Pravoninskych a Ceskobrodskych) za prima zazemi, jsme moc radi, ze toho muze byt Jirka soucasti. Velka gratulace Nele, Mise a taky Benediktu Hofirkovi, ktery tak elegantne prejel ty H12

 12. 12
  Sláva píše:

  Velikou gratulaci Neli Pýchové, její výsledek je vynikající, na MS budeme držet palce velice, určitě tam o sobě dá vědět!;-)

 13. 13
  Emil píše:

  Gratuluju Nele, Jirkovi a samozřejmě celému realizačnímu týmu – je to paráda.

 14. 14
  Maťa píše:

  Ještě bych rád poděkoval firmě JK Pharma s.r.o. – lékárna Bystřice (jmenovitě Jitce Hrdinové) a MěDDM Vlašim, díky kterým budou mít účastníci MČR z našeho oddílu uhrazenu nemalou část nákladů!

 15. 15
  Maťa píše:

  Na stránkách BŠŠ jsou různé statistiky k MČR a ve všech jsme poměrně vysoko: http://www.chessfm.cz/content/mcr-mladeze-2011-rec-cisel .

 16. 16
  Tom píše:

  Do sekce PARTIE K PŘEHRÁNÍ jsem přidal partie našich hráčů, kteří se zúčastnili MČR mládeže – Rýdl, Pýchová, Hrdina, Vlková, Filip/.

 17. 17
  Maťa píše:

  V zítřejším Benešovském deníku by měl vyjít krátký článek o úspěšné šachistce Nele Pýchové, zde nabízím internetovou verzi: http://benesovsky.denik.cz/zpravy_region/sachistka-chce-jet-do-brazilie20110325.html .

 18. 18
  Tom píše:

  Nový reprezentační trenér mládež IM David Kaňovský spustil nový web, který se týká hlavně reprezentačních akcí mládeže, což bude určitě zajímat Nelu s Jirkou.

  Tady je dokaz:
  http://www.dejf721.info/rtm.html

 19. 19
  Tom píše:

  Komise mládeže ŠSČR zveřejnila listinu talentů pro rok 2011. Jsou v ní hned 4 hráči Vlašimi: Robin Hrdina, Jirka Rýdl, Nela Pýchová a Vojtěch Filip.
  http://www.chess.cz/www/mladez/talenti/listina_talentu/listina-talentu-km-sscr-2011.html

 20. 20
  Maťa píše:

  V sobotu začíná v Koutech nad Desnou MČR mládeže a asi bychom se nezlobili, kdyby se na konci příštího týdne dal použít stejný nadpis jako vloni nad tímto článkem :-) . Startovní listiny si můžete prohlédnout v aktuálních odkazech, kdo nás bude reprezentovat v mistrovských kategoriích, najdete v aktuální anketě. Krom toho si ještě Fide Open zahrají David Zvára a Patrik Pýcha. Jedeme už zítra navečer a z místa konání se coby nehrající vedoucí výpravy chystám psát jako obvykle nějaké ty postřehy, snad se tam dostanu i k úvodnímu článku…

 21. 21
  Maťa píše:

  Zdravím z Koutů nad Desnou! Dorazili jsme podle plánu před 22. hodinou, už jsme i zabydlení…

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 
 

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist