TJ Spartak Vlasim
30
Led

Ze Strakonic do Tábora

Za dalšími soupeři vyrazil #lukyteam 27. ledna do Strakonic. Druhý nejdelší výlet probíhající sezony měl skončit naším vítězstvím, utkání se nám však příliš nepovedlo. Jen tak tak jsme zachránili zápasovou remízu. Rozhodl o ní Maťa, kterému se v nejdelší partii zápasu podařilo po chybách soupeře rozrazit zablokovanou pozici a urvat klíčovou výhru.


Z oken klubovny jsme mohli sledovat dění ve sportovním areálu (FOTO: já)


Maťa zachraňuje zápas (FOTO: já)

Neděli jsme si nenechali nevýrazným výkonem zkazit a většina družstva vyrazila společně na oběd. Protože Ondra se s námi rozloučil už v průběhu utkání a Stanice chvátal po jeho skončení domů, po dlouhém debatování patovou situaci vyřešila myšlenka pozdního oběda v Táboře. Stanice tam vyložil osazenstvo svého vozu a pokračoval směr Vlašim. V restauraci na břehu Jordánu se tak mohla nacpat celá zbylá šestice. Robin a Kryštof se pak dostali domů vlakem, zatímco já, Maťa a Tomáš už jsme se vešli do auta ke Standovi. Praktický hlavolam se nám onen den podařilo vyřešit lépe než situaci na šachovnicích.


Tábor ve večerním oparu (FOTO: já)


Strávníci za okny (FOTO: já)

Do konce 2. ligy zbývají čtyři zápasy a vlašimské béčko pravděpodobně ještě bude muset nějaké body získat. Příště se o to pokusíme 9. února, kdy ve Sporthotelu přivítáme protivníky z Klatov.

Hezké fotky od soupeřů

Stránky 2. ligy

(autor: Patrik Pýcha)

8 reakcí na “Ze Strakonic do Tábora”

 1. 1
  Blanka píše:

  Vlasim- Klatovy
  Horák- Petrová
  Hrdina – Hurdzan
  Vojta Jakub – Šimůnek
  Vojta Tomáš- Folk
  Pýcha- Kopřiva
  Dudek – Nováček
  Matějovský- Eretova
  Vávra- Flajsman

 2. 2
  Jarda P. píše:

  Tak jak to vypadá ve Vlašimi ?

 3. 3
  Maťa píše:

  Prohráváme 2:1. Vyhrál Vojta, prohráli jsme já a Standa, já dost blbě po hrubce s pikem víc.

 4. 4
  Patrik P. píše:

  Slavíme vítězství 4,5:3,5, a tak si zbytek sezóny můžeme užít bez obav ze sestupu. :-) Martin, Kuba a já remis, Robin a Tomáš vyhráli. Dnes jsme měli trochu štěstí.

 5. 5
  Jarda P. píše:

  Super :-) .

 6. 7
  Patrik P. píše:

  Na Rajče jsem přidal několik fotek z dnešních zápasů. ;-) https://patrickpride.rajce.idnes.cz/lukyteam_2019_2020/#DSC05029.jpg

 7. 8
  Tom píše:

  Včera to byl moc pěkný zápas a je super, že jsme silného soupeře dokázali udolat (za stavu 0:2 už jsem tomu moc nevěřil :-) ). Se záchranou už to vypadá dobře, tak teď zkusit ještě zachránit 1. ligu.

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist