TJ Spartak Vlasim
15
Pro

Zdice B – Pravonín 2,5:5,5

I v hodně improvizované sestavě přerušil Pravonín sérii dvou porážek a ve 4. kole Regionálního přeboru zvítězil ve Zdicích. O zisk tří bodů se postaral Standa Vávra, Míša Stein, Dan Houdek, Lukáš Filip a Dan Zeman. Prohráli jen „veteráni“ Míra Lalouček a Ondra Matějovský.  Zajímavá byla výhra Standy, kterému se soupeř po hodině hry vzdal (poté co mu Standa 2x odmítl remízu) s tím, že musí nutně odjet.

Vítězství posunulo Pravonín na dohled příčkám znamenajících postup do play off (postupují 4 týmy). Další zápas čeká náš tým 7. ledna, kdy do Pravonína přijedou hráči Dubna C. A vzhledem k síle soupeře by měl být zisk 3 bodů povinností.

Tabulka po 4. kolech:

Stránky RP

6 reakcí na “Zdice B – Pravonín 2,5:5,5”

 1. 1
  Maťa píše:

  Standovi soupeř nabídl vestoje remízu už po prvním tahu, pak mu ještě na chodbě vysvětloval, že musí odjet a že se bude muset vzdát, pokud Standa nepřijme. To se mi moc nelíbilo, přijde mi to jako nátlak, kterému naštěstí náš hráč nepodlehl a i další nabídku odmítl. Soupeř pak vzdal. Ptal jsem se Standy, jak v konečné pozici stál, a prý přiměřeně blbě. Skandinávská, no. :)

  Jinak to byl docela napínavý zápas a vyhrát jsme nemuseli. Dan Zeman vyhrál věžovku se dvěma pěšci méně a Lukáš měl věžovou koncovku taky spíš horší – věřil jsem teda, že remízu udrží, on to ale nakonec vyhrál a potvrdil heslo „s dětmi do koncovky“. Dan Houdek a Míša vyhráli hladce, to samé bohužel platí i o prohrách Míry a mě. Já jsem přehlédl čistého pěšce už v 7. tahu, to se pak hraje blbě. Jáchym byl asi blízko výhře, takže jsme celkově vyhráli zaslouženě, ale při troše smůly to 4:4 mohlo být.

 2. 2
  Maťa píše:

  Dnes hraje Pravonín ve své klubovně proti Příbrami C. Podle zprávy od kapitán týmu se kvůli zpoždění hostů začne přibližně o půl hodiny později, tedy za chvíli. Sestavu dal kapitán dohromady silnou (viz níže), věřím v pohodové tři body. Držím palce!

  1. Innemann František
  2. Horálek Miroslav
  3. Vávra Stanislav
  4. Stein Michael
  5. Pazdera Jaroslav
  6. Houdek Daniel
  7. Vonderka Lukáš
  8. Filip Lukáš

 3. 3
  Maťa píše:

  Pravonín vede 1:0, soupeřům chybí jeden hráč, a tak Lukáš Filip vyhrál kontumačně.

 4. 4
  Lukáš F. píše:

  Pravonín doma vyhrál 6,5 – 1,5. Výhry Horálek, Stein, Pazdera, Houdek, Vonderka, Filip 1K a remíza Vávra.

 5. 5
  Maťa píše:

  Gratulace do Pravonína, takhle to má vypadat! Dobrý křest pro nové hodiny. :)

 6. 6
  Maťa píše:

  Dnešní výsledky naleznete ZDE

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist