TJ Spartak Vlasim
25
Srp

Začíná jubilejní Open Říčany

Tomáš Vojta

Již podesáté je poslední prázdninový týden vyhrazen Openu Říčany. Z důvodu kolize s ME mládeže se začíná až v neděli 26. 8. a hrát se bude netradičně pouze 8 kol. Do obou vypsaných turnajů (slabší turnaj “B“ je určen pro hráče s maximálním ratingem 1900) je zatím přihlášeno 151 hráčů a možná tak bude atakován účastnický rekord z loňského ročníku (166 hráčů).

Ve startovní listině nalezneme i 6 hráčů Spartaku Vlašim. V silnějším turnaji “A“, který se hraje jako Krajský přebor mužů a žen pro rok 2012, si o 1. cenu ve výši 13 000 Kč zahrají David Zvára, Patrik Pýcha a Vojtěch Filip. Největším želízkem v ohni by měl být David Zvára, který bude navazovat na loňské vynikající 7. místo. Favoritem turnaje je v posledním roce ve famózní formě hrající Honza Jűptner (elo 2378) z Hradce Králové. V turnaji “B“ nás pak budou reprezentovat Lukáš Filip a Fanda s Peterem Helebrandovi.

Podrobnější informace naleznete na pěkných webových stránkách věnovaných turnaji. Jako každý rok bude pro internetové fanoušky připraven online přenos 1. šachovnice.

Předběžná startovní listina

Stránky pořadatelů

Naši účast na Openu Říčany v minulých letech si můžete připomenout z celé řady článků publikovaných na našem webu:

2011, 2010, 2009, 2008

72 reakcí na “Začíná jubilejní Open Říčany”

1 2 3
 1. 61
  Maťa píše:

  Tak podle zpráv od Jardy postupně: Lukáš Filip 0, Petr Havelka remis (jak jinak), Vojta Filip remis, Peter Helebrand 0, Vítek Moravec 0, Patrik Pýcha remis, Franta Helebrand remis.Další zprávy už nepřetlumočím, vypínám a jdu domů…

 2. 62
  Jirka M. píše:

  Tak podle výsledkové listiny je Tomáš Vojta vítězem áčka!!!! S půlbodovým náskokem před „zbytkem světa“ :) ! Veliká gratulace!!!

 3. 63
  Jan Fiala píše:

  Gratuluji Tomášovi a Davidovi.

 4. 64
  Maťa píše:

  Gratuluju Tomášovi, Davidovi a dalším úspěšným (například Budy a Franta uhráli pěkný výsledky :-) )! Bral ještě někdo z našich finanční cenu?

 5. 65
  Patrik P. píše:

  Já jsem bral za 2. místo v H 20. Výsledkově spokojen jsem, ale kvalita hry byla špatná. Stála při mně Štěstěna.

 6. 66
  Tom píše:

  Pokud si dobře pamatuji, tak finanční cenu bral i Robin za 3.místo v krajském přeboru do 18 let.

 7. 67
  Míla Vanka píše:

  Pánové, gratuluju všem zúčastněným vlašimákům, zase se dařilo (vám všem, že ano)!

 8. 68
  Emil píše:

  Obrovska gratulace :-]

 9. 69
  Tom píše:

  Docela se dařilo i tobě Mílo, ne? Teda až na tu prohru s Mrňou :-)

 10. 70
  Tom píše:

  Aktualizoval jsem sekci PARTIE K PŘEHRÁNI, kde naleznete všechny partie hráčů Vlašimi z Openu“A“. Jinak článek o turnaji v Říčanech slíbil napsat Patrik. Já se v průběhu příštího týdne pousím udělat nějaké diagramy a nebo okomentovat nějakou partii.

 11. 71
  Tom píše:

  Fotky od pana Dundálka z prvního a posledního dne turnaje:
  http://dundalek.rajce.idnes.cz/

 12. 72
  Míla Vanka píše:

  No – dařilo: tři partie slušné, jedna snad i dobrá (poslední kolo), jedna taková normální (v průběhu asi dvakrát otočená) a tři mizerné… No, abych parafrázoval titulek slavného Nicholsonova filmu, „lepší už to asi nebude“…

1 2 3

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist