TJ Spartak Vlasim
28
Říj

Z MČech mládeže vezeme 2 zlata a 1 stříbro!

(Aktuálně)  Krásného výsledku dosáhla naše děvčata na včera skončeném Mistrovství Čech mládeže do 16 let, které se konalo v Hrdoňově u Frymburku. K očekávanému zlatu Nely Pýchové v kategorii do 14 let přidala senzační stříbro Anežka Vlková. Úspěch Vlašimi podtrhla dalším zlatem Julie Vilímová, které vyhrála kategorii dívek do 12 let! Z chlapců se prosadil Jirka Rýdl, který si díky 11. místu v kategorii do 16 let vybojoval postup na březnové Mistrovství České republiky.

Výsledky všech kategorií

Fotky od Petra Havelky

Fotky z vyhlášení od paní Bittnerové

Stránky pořadatelů

17 reakcí na “Z MČech mládeže vezeme 2 zlata a 1 stříbro!”

 1. 1
  Jirka M. píše:

  Asi nejlepší výsledek v historii!!! Super!

 2. 2
  Stárek píše:

  Velká gratulace! Už už aby Nella byla regulerní členkou STAMATu:))

 3. 3
  Jana B. píše:

  Známe nové mistry Čech :-)

  http://www.chess-svetla.cz/index.php?cid=125

 4. 4
  Maťa píše:

  Stárek: Možná by ses moh naučit, jak se „tvář Stamatu“ jmenuje ;-) .

 5. 5
  martin v píše:

  ten stamat je k nicemu je to zalozeny jen kvuli penezum,jestli teda co jsem slysel je pravda.

 6. 6
  Stárek píše:

  Dobrý den pane NÍZKOINTELIGENTNÍ šachisto! Říkal jsem si, že hodnota vašeho IQ (odhaduji 75-80)mi nestojí za to, abych na vaše obecně přihlouplé příspěvky vůbec reagoval. Nicméně zjistilo se, že lze snadno vaše pošpiňovací komentáře na šachškolu STAMAT vygooglit, a proto naposledy na Váš komentář odpovím.
  Šachová škola STAMAT vznikla jako občanské sdružení s cílem propagovat a učit šachy mladé žáky (především 1.stupeň ZŠ). Vzhledem k faktu, že v okresním městě Benešov je pro zájemce této věkové kategorie možné navštěvovat pouze kroužek DDM, který není veden kvalifikovanými lektory ani praktickými hráči, zkusili jsme zde otevřít nové kroužky na všech 3 školách (ZŠ Dukelská, ZŠ Jiráskova, ZŠ Karlov). Posléze se naskytla možnost otevřít ještě kroužek v Praze na ZŠ Korunovační. Všechny školy se nakonec „rozjet“ podařilo, a tak k dnešnímu dni (30.10.12) zahrnuje šachškola STAMAT celkem 28 žáků, od maličkých prvňáčků až po zkušenější páťáky. Cena za pololetí 990 Kč rozhodně není zejména pro region Benešov malá (ostatní ceny kroužků se zde pohybují do částky 700Kč), nicméně musíme respektovat mzdy kvalifikovaných lektorů a též pronájmy tříd schválené radou města. První pololetí ukáže, jak se dětem na našich hodinách líbí, zatím dostáváme jen kladné reakce. Na konec prvního pololetí připravujeme první otevřený turnaj pro všechny naše žáky i nové zájemce a též odstartování tzv. STAMATligy..
  Takže p. Vnoučku, nic o nás nevíte, tak si prosím hleďte své šachové školy a neobtěžujte nás..
  S pozdravem předseda ŠŠ STAMAT

 7. 7
  Vojta M. píše:

  To málo co jsem slyšel já, je opak toho co píše Martin Vnouček. Nemyslím si že Stamat je pro peníze a ani že je k ničemu. Navíc má pod sebou Lektora(y), teří už v práci s dětmi ledacos dokázali. Co mrzí ale mne, je PR Stamatu. Ondra se danému tématu nevyjadřuje, ale oficiální prohlášení předsedy tady na webu spíše shazují celý projekt. než aby dělaly opak. Chce to asi výrazně chladnější hlavu a více trpělivosti při reakcích pochybovačů a nepřejících. Přeji Vám hodně úspěchu a ať tu rostou jen samé nové hvězdy, ale tu reakci pokud to jde, bych zde smázl a napsal jí nějak kultivovaněji. Přecijen příspěvek, který začíná tak jak začíná, se pak sám dělá negativním.

 8. 8
  Jan Fiala píše:

  Nepřiměřené reakce Šachové školy STAMAT neměly by se panu předsedovi stávat.

 9. 9
  Tom píše:

  Stárek: martin v. není špatnej kluk, on jen rád provokuje. Těch jeho řečiček si prostě nevšímej :-) Že učíte děti hrát šachy je super! A že si za to připlatí trochu více než v běžných kroužcích při DDM, je v pořádku. Alespoň do kroužku chodí opravdu jen ti, co je královská hra zajímá.

 10. 10
  Jarda P. píše:

  Je docela smutný, že pod oslavným článečkem o velkém úspěchu vlašimského mládežnického šachu musíme číst takové na tomto místě nevhodné komentáře :-( .

 11. 11
  Franta Innemann píše:

  Je to jenom hloupá závist neschopných lidí,kteří se přes noc pasují za zasloužilé šachisty.Kolik oni vychovali šachistů? Znám jen jedno jméno Olda Sládek.Ve Vlašimi jsou naopak lidé,kteří se mohou podívat za sebe a být spokojeni s výsledky své šachové činnosti.Takže klidně jděte dál a štěkot psů brzo zanikne,neboť karavana jde dál.

 12. 12
  Stárek píše:

  No p. Innemann, to je záruka podpory! Když jsme jeli s Maťou v červnu z první schůzky s řediteli škol, akorát jsme Vás v Chotýšanech na hlavní zahlídli..:) Tak jsem říkal, že když jsme Vás zrovna potkali, tak to prostě vyjde:))Jinak už jsem se na ty 2 pány, kteří vám píši na sachyvlasim různé bludy, aniž by měli něco s Vlašimí společného, informoval..:)Takže Jardo, v sobotu v Jílovym tě zvu na pivko, že zdejší diskuse postupně zcela zastínila skvělý úspěch tvé potomkyně:))Teda doufám, že na žáky jedeš..

 13. 13
  Maťa píše:

  No jo, zase ten Stamat… :-) I když má Jarda v komentáři číslo 10 pravdu, asi bych se měl taky vyjádřit. Tak postupně…

  Martin V.: Stamat je občanské sdružení, tedy nezisková organizace. A kdybych si myslel, že je to k ničemu, tak bych se do toho ukecat nenechal…

  Vojta M.: Osobně jsem pro mazání příspěvků jen v krajních případech. Honza napsal ten úvod opravdu možná až příliš ostře, na druhou stranu mě v případě Martina Vnoučka napadá přísloví „na hrubý pytel hrubá záplata“ … prostě to tam necháme. A není tak úplně pravda, že bych se já k tématu na tomto webu nevyjadřoval, viz komentáře pod článkem o Openu Říčany: http://www.sachyvlasim.cz/?p=17658#comments .

  Jan Fiala: Komu není rady, tomu není pomoci ;-) .

  Franta Innemann: Karavana dnes opět trochu popojela, v Benešově proběhly další lekce a na RŽL v Jílovém už by se měl objevit první žák ŠŠ Stamat (nepočítám-li Nelu v Sedlčanech :-) ).

  Asi budeme muset napsat nějaký krátký článek o naší šachové škole, aby se mohlo diskutovat pod ním, tady se to opravdu moc nehodí…

 14. 14
  Jirka M. píše:

  Už jsem to chtěl navrhnout, abyste napsali článeček, ve kterém STAMAT představíte a kde se bude moct diskutovat. Souhrnným popsáním vize STAMATu a současného stavu uskutečňování této vize se uvedou věci na pravou míru – určitě to zajímá plno dalších lidí a pokud Stamat neplánuje v nejbližší době vlastní stránky, tak to bude přínosné i pro rodiče dětí ze Stamatu.

 15. 15
  Maťa píše:

  Webové stránky by měly být do pololetí, pokud jsem dobře informován.

 16. 16
  Maťa píše:

  Něco mi říká, že bych se měl ještě vyjádřit ke komentáři pana Innemanna (č. 11). Z něj by se dalo vyčíst, že v Brodcích (Týnci) udělal něco pro výchovu šachové mládeže pouze pan Sládek, to ale není pravda. Minimálně v současné době vidíme na každé žákovské lize i dalších mládežnických akcích člověka, který dětem věnuje spoustu času a je mezi nimi hodně oblíben, jak jsem se mohl mimo jiné přesvědčit na táboře v Růžené. Tím obětavcem je Karel Jukl, kterému tímto přeju vše nejlepší k dnešnímu svátku!

 17. 17
  martin v píše:

  ja taky karlovi preju vse nej k svatku a hodne vychovanych talentu,karel se v tynci o mladez stara perfektne,!

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist