TJ Spartak Vlasim
26
Pro

Výsledky Memoriálu Stanislava Vojty 2014

Aktuálně

V pohodové atmosféře proběhla dnes v hostinci Na Kopečku v Chotýšanech naše tradiční vánoční blicka. Z vítězství se radoval mezinárodní mistr Radoslav Doležal před největším překvapením turnaje Jindřichem Melichem a Tomášem Vojtou. Podrobné výsledky naleznete níže.Cenu za správný počet remíz /54/ si odvezl Jaromír Svoboda.

Výsledky vánoční bleskovky hrané 26. 12. 2014 v hostinci Na Kopečku v Chotýšanech.

FINÁLE“A“

Letošní finále“A“ s průměrným elem 2185 bylo nejsilnější od té doby, co turnaj pořádáme v Chotýšanech (od roku 2000). A dokonce druhé nejsilnější v historii – legendární turnaj z roku 1999, kdy si ve Vlašimi zahráli IM Jirovský, IM Sergeev či IM Hausner asi jen tak nepřekonáme. Tehdy byl průměr finále“A“ 2242.

FINÁLE“B“

FINÁLE“C“


Vítez turnaje mezinárodní mistr Radoslav Doležal ml.

91 fotek

Podrobné tabulky na chess-results


10 reakcí na “Výsledky Memoriálu Stanislava Vojty 2014”

 1. 1
  Tom píše:

  Aktualizoval jsem i přehled vítězů:
  http://www.sachyvlasim.cz/wp-content/uploads/09_03_15/stanislav_vojta.htm

  Snad je tím novinářská povinnost pro dnešek kompletní. :-)

  Snad se ostatním turnaj líbil stejně jako mně. Příjemná atmosféra, žádné problémy, spousta kamarádů … Kdyby to viděl táta, tak by měl myslím radost.

 2. 2
  Blanka píše:

  Pro Jakuba to byla první blicka a byl nadšený. Děkujeme. I pro diváky to bylo zajímavé. Nemuseli jsme čekat x minut na tah :-), bylo to neuvěřitelně rychlé. Navíc s účastí hráčů z nedávného MČR a stejné tempo hry.

 3. 3
  Jarda P. píše:

  Já jsem prožil v Chotýšanech také příjemný den. Bylo hezké po nějakém čase zavzpomínat s Pepou Zvárou na staré dobré časy, vidět jako vždy pozitivně naladěného Ádu Rýdla a příjemně si popovídat s Blankou Voříškovou. Jak se komu dařilo v turnaji není myslím až tak podstatné, i když minimálně jeden velmi nespokojený šachista by se nešel :-) . Víťane,příště to bude lepší :-) .

 4. 4
  visvi píše:

  Díky za podporu, hrál jsem na hranici svých blicařských schopností, akorát jsem furt prohrával :-) Ale nevím, je mi to jedno, o výsledek tolik nešlo – letos jsem se hrou hodně bavil, protože jsem záhy už o nic nehrál :-) Tak snad to měli podobně i ostatní.

 5. 5
  Maťa píše:

  Snad si Vítek spravil chuť při konzumaci ananasu :-) . Já jsem tentokrát nedokázal proklouznout do finále A a díky tomu jsem si odpoledne užil větších bodových zisků než obvykle. Štěstí na základní skupinu měl Pavel Vojta – kdyby hrál v naší skupině u výčepu, pravděpodobně by nepostoupil, o čemž svědčí jeho prohry s Melichem, Zvárou a Rýdlem – přesně s těmito hráči jsem prohrál já … a už postoupit nešlo ;-) . Jinak to i pro mě bylo příjemné setkání, jen mi mezi diváky chyběla Iveta Pýchová :-) .

 6. 6
  Maťa píše:

  V Sedlčanech se konala malá oddílová bleskovka, ve které svou konkurenci přejel Honza Sadil: http://www.chess-results.com/tnr157217.aspx?lan=5&art=1&wi=821.

 7. 7
  Patrik P. píše:

  Pěkně! :-) Jinak mě zaujal hráč „Možná přijde“. :-)

 8. 8
  Maťa píše:

  Zřejmě oddílový spoluhráč hráče jménem Antonín Dejbod, který hrává turnaje řízené Ivem Hradeckým :-) .

 9. 9
  Ivo píše:

  Možná a Tonda opravdu hrají společně za jeden nepříliš úspěšný oddíl. Také mě lákají, abych k nim přestoupil. Do turnajů je většinou zván jejich nezměřitelně úspěšnější spoluhráč Bye; já ovšem radši zvu Tondu, ale většinou pod jeho druhým jménem (pseudonymem) Magnus Carlsen. Myslím, že pro ostatní je pak účast v turnaji, kde hraje, prestižnější, obávám se však, že už je pomalu přestává bavit ho pořád porážet:)

 10. 10
  Tom píše:

  Další ročník Memoriálu Stanislava Vojty se uskuteční v tradičním termínu (26.12.) na tradičním místě (v Chotýšanech). Dnes jsem to Na Kopečku dohodl.

  Pozvánku na web šoupnu ( a propozice rozešlu) začátkem příštího týdne. Pro nedočkavce již jsou propozice v sekci Kalendář turnajů.

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist