TJ Spartak Vlasim
11
Kvě

Vyhodnocení činnosti Začátečníků B

Po dva měsíce zpět vedoucí Začátečníků B věnovali vždy půl hodiny ze schůzky odehrávání partií do oddílového turnaje, který se hrál systémem každý s každým. Hrálo se podle pravidel pro rapid šach švýcarským systémem 2 x 20 minut. Trenéři se museli potýkat s nepřítomností některých dětí na schůzce z důvodu nemoci a pak vždy pohlídat, aby si každý své partie dohrál.

      Trenéři tohoto kroužku dále zpracovali do diagramů učivo za celý rok a formou testu si ověřovali, jak děti učivo zvládly. Za tuto iniciativu Filipa Kůru a Štěpána Filipa velice chválím.

       Oddílový turnaj vyhrál Ahbi Průcha s 10 body, 2. místo obsadila Natálie Hristová s 8,5 body a stejně bodů získal Matouš Lejček, ale měl horší pomocné hodnocení. U Ahbiho se vítězství čekalo, je v kroužku nejstarší, ale u Natálky a Matouše je to milé překvapení. Další pořadí: 4. místo Jindra Sedláček 8 bodů, 5. místo Hella Vopálková 7,5 bodu, 6. místo Jiřík Klícha také 7,5 bodu, ale horší pomocné hodnocení, 7. místo Jakub Zíma 4,5 bodu, 8. místo Stanislav Kučera 4,5 bodu a horší pomocné hodnocení a 9. místo Daniel Hrabánek 4 body.

        V testech byla nejlepší Natálie Hristová, která získala 13 bodů, 2. místo Jiří Klícha a 12 bodů, 3. místo Jindřich Sedláček a 12 bodů, 4. místo Matouš Lejček a 11 bodů, 5. místo Ahbi Průcha a 9,5 bodu, 6. místo Jakub Zíma 9 bodů, 7. místo Hella Vopálková a 7,5 bodu a 8. místo Stanislav Kučera a 6,5 bodu.

       Děti v tomto kroužku prokázaly své základní znalosti hry v šachy a všichni pro příští školní rok postoupí do kroužku Začátečníci A, který povede ve středu Lukáš Filip. Jejich kompetence bude rozšiřovat a hlavně tyto děti začnou jezdit na soutěže v regionu.

       Soutěžící si odnesli za poctivou práci ceny dle výběru. Někdo sáhl po sladkosti, někdo po sportovní nebo školní pomůcce.

        Děkuji mladým trenérům za dobře odvedenou práci během školního roku 2023-2024.

Fotky

(autorka článku: Marie Filipová)

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist