TJ Spartak Vlasim
21
Dub

Vrcholí Extraliga dorostu

Nejvyšší dorostenecká soutěž má o nadcházejícím víkendu na programu poslední čtyři kola. Vlašimský extraligový tým se musí vypořádat za poslední roky s nezvyklou rolí, a to je boj o záchranu. První tahy budou ve Vlachovicích u Nového Města na Moravě provedeny dnes v 16 hodin.

Tabulka Extraligy dorostu (skupina o udržení):

Družstvo Vlašimi se postupně během víkendu utká s Kobylisy, Unichessem, Libercem a Teplicemi. Naši mladíci mají zatím na kontě jen jeden bod a udržení v soutěži by byl malý zázrak (sestupují 4 týmy), ale bylo by fajn, kdyby alespoň nějaký zápas vyhráli. Hraje se tempem 1,5h. na partii s přídavkem 30s. za provedený tah. Z Vlachovic budete moci sledovat online přenos ze všech partií finále“A“ a uvidíme, zdali nebudou i z našeho finále“B“.

Stránky věnované Extralize mládeže

 (autor článku: Tomáš Vojta)

31 reakcí na “Vrcholí Extraliga dorostu”

1 2
  1. 31
    Maťa píše:

    Navzdory čtyřem prohrám to byl příjemný víkend. Naši reprezentanti bojovali a sehráli proti favoritům pěkné zápasy. Škoda, že jsme někde neuhráli alespoň remízu, nejblíže k ní asi bylo v posledním kole (Pepi nedotáhla vyhranou partii a remizovala, Míša nedal věčný šach a prohrál…). Nedá se nic dělat, každá sranda jednou končí, bylo to úžasné období – 14 sezon v extralize, dvě zlata, pět medailí… Děkuji Patrikovi za trenérskou spolupráci (nejen ve Vlachovicích, ale i v celé sezoně), za pomoc s dopravou pak děkuji Jardovi Říhovi, Dance Dudkové a Jardovi Pýchovi, který se v neděli přijel podívat do míst, kde v minulosti strávil tolik památných chvil.

    (Ještě bych opravil svůj komentář č. 8, ve Vlašimi to bylo naše „teprve“ jedenácté finále. Dvakrát se totiž hrálo ve Světlé nad Sázavou a jednou v Třešti. :-) )

1 2

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist