TJ Spartak Vlasim
01
Úno

Vojtové vyhráli Bakovské dvojice

38 dvojiček, což je druhý nejvyšší počet v historii této akce, si přijelo v sobotu zahrát turnaj dvojic do Bakova. A potřetí za sebou se mezi vítěze zapsal hráč Vlašimi!

Hrálo se švýcarem na 9 kol tempem 2 x 15 minut s přídavkem 3s. za tah a do výsledného skóre se počítaly všechny uhrané body. S Kubou jsme byli nasazeni jako jedničky a tuto pozici jsme dokázali obhájit. Mně se dokonce povedlo i vyhrát první desku (Kuba byl na své druhý, a to i přesto, že uhrál víc bodů jak já :-) ). Kuba pro náš web okomentoval závěr partie dvou papírově nejsilnějších hráčů, kteří na druhé desce hráli:

Turnaj si zahráli i rodiče našich bývalých úspěšných mládežníků (mimochodem, jak Jirku Rýdla, tak Kubu Voříška lze nalézt v seznamu vítězů Bakovských dvojic). Áda uhrál 4 body, Blanka 2,5 a akci si společně užili. Věřím, že je brzy uvidíme i na dalších turnajích. :-)

Děkuji pořadatelům okolo Martina Richtera za velmi pěkně zorganizovaný turnaj. A věřím, že nás příště z Vlašimi dorazí na tuto hezkou akci ještě více. Pro zajímavost seznam vítězů všech 26 ročníků Bakovských dvojic:

Výsledky na chess-results

Stránky turnaje

(autor článku: Tomáš Vojta)

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist