TJ Spartak Vlasim
30
Říj

Vlašim – Bohemians Praha 4:4

V hezky opravené klubovně Sporthotelu zahájilo vlašimské áčko 1. ligu. V prvním kole se utkalo s týmem Bohemians Praha a dle sestav bylo mírným favoritem. Tuto roli se ale bohužel potvrdit nepodařilo. Jedinou naší vyhranou partii zaznamenala Nela Pýchová až za stavu 3:4 a zachránila tak družstvu alespoň bod.

Druhé kolo je na programu v neděli 12. listopadu, kdy se hráči Vlašimi zajedou podívat, co je nového na Vyšehradě.

Stránky 1. ligy

13 reakcí na “Vlašim – Bohemians Praha 4:4”

 1. 1
  Maťa píše:

  Byl jsem přítomen po celou dobu. Chvílemi to vypadalo dobře, chvílemi zase blbě, remíza je asi celkově spravedlivá. Spíš je to ztráta než zisk, ale zaplaťpánbůh, že Nela zvládla oboustrannou časovku lépe než soupeř a nedovolila Bohemce, která by měla být papírově jedním z našich konkurentů v boji o záchranu, utéct o 3 body.

 2. 2
  Blanka píše:

  Na Vyšehrade dnes hrají:
  Vlasák – Rýdl
  Vávra – Mejzlik
  Kůsa – Zvolensky
  Dudek- Vichnar
  Serrano – Vojta 1/2
  Voříšek- Juřek
  Pýchová- Netušil
  Křížek- Filipi

 3. 3
  Zdeňka píše:

  Dobrý rébus, ale rozluštila jsem :)

 4. 4
  Blanka píše:

  Kuba vyhrál, Jirka remizoval. David a Vojta prohráli.

 5. 5
  Blanka píše:

  Stav 2-3.

 6. 6
  Blanka píše:

  Nela a Kryštof prý stojí hůř. U Ondry vyrovnané.

 7. 7
  Blanka píše:

  Ondra prohrál.

 8. 8
  Blanka píše:

  Kryštof prohrál.

 9. 9
  Blanka píše:

  Dohrava Nela. Šance na remízu prý jsou.

 10. 10
  Blanka píše:

  Nela bohužel prohrála. 2-6.

 11. 11
  Zdeňka píše:

  Škoda, moc děkuji za perfektní komentář.

 12. 12
  Zdeňka píše:

  Ač to běžně nedělám, mám potřebu se vyjádřit ke včerejší Ondřejově partii. I když je mi velmi líto, že družstvo prohrálo, samozřejmě se nejvíc zajímám, proč prohrál on, takže jsem se to dozvěděla: Ráno před odchodem na partii mu vypadlo jedno sklo od brýlí, což je při čtyřech (pěti) dioptriích dost závažná věc. Snažil se to nějak dát dohromady, ale nepodařilo se (vypadlý šroubek).Díky tomu přišel na partii pozdě. I přesto se mu hra „naslepo“ dařila, ale když mu soupeř nabídl remízu, věděl, jak je na tom družstvo špatně a rozhodl se hrát o výhru. Protože zřejmě „něco přehlédl“, prohrál. Říkal, že takovéto partie se naslepo hrát dají a že hrál za družstvo a ne za sebe. Proč to píši? Protože mi vadí, když potom čtu, že Ondra přišel pozdě a pak ani neudržel rovinu. Ondra je obětavý týmový hráč a drží to až do krajnosti. To, že to nechápu, vůbec nevadí, já totiž ty šachy nehraji.

 13. 13
  Vojtěch Dudek píše:

  Včerejší zápas se nevyvíjel dobře již od samého začátku. Na většině šachovnicích jsme měli špatné a bezperspektivní pozice hned po zahájeních, čehož bohužel naši soupeři i využili. Malá naděje svitla, když Kuba hezky porazil mezinárodního mistra Juřka, ale nikomu z nás se nepovedlo na jeho výhru navázat. Jako kapitán jsem rád, že mám v týmu lidi jako je Ondra, protože i přesto, že již stál blbě, tak se rozhodl bojovat. Proto mě velice mrzí, že toto někdo napsal nebo řekl.
  Mohla byste mi prosím napsat na email: vojtadud@email.cz, kdo to byl. Děkuji.

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist