TJ Spartak Vlasim
23
Lis

Vlašim B – Lysá E 3:5

Hodně nepovedený zápas má za sebou vlašimské béčko. Ve třetím kole Krajské soutěže mělo proti éčku Lysé nad Labem na všech šachovnicích elovou převahu, přesto prohrálo 3:5. A nutno konstatovat, že zaslouženě, hosté prostě byli lepší.  

Na soupeře nestačili František Innemann, Vladimír Rajnyš, Ondra Matějovský ani Standa Vávra. Rychlou remízu zaznamenal Vladimír Horák a z horší pozice ji vybojoval Fanda Helebrand. Bod domácím připsali Tomáš Vojta a v bojovné partii s hezkým závěrem Míša Stejn.

Vzhledem k tomu, že bychom rádi bojovali o 1. místo, je tato prohra samozřejmě nepříjemná. Napravit se ji pokusíme v neděli 3. prosince v Brandýse.

Stránky KS

V neděli se hrálo i 3. kolo Regionální soutěže. Pravonín B si poměrem 4:1 poradil s Kostelcem nad Černými lesy. Vlašimské céčko zápas nehrálo, protože hosté ze Stříbrné Skalice nepřijeli. Naším cílem v této soutěži ale není vyhrávat kontumačně, takže se utkání pokusíme sehrát v náhradním termínu.

Stránky RS

(autor článku: Tomáš Vojta)

7 reakcí na “Vlašim B – Lysá E 3:5”

 1. 1
  Maťa píše:

  Zápas Vlašimi C se Stříbrnou Skalicí se odehraje v sobotu 2. 12. ve Sporthotelu. Výjimečně v jídelně, v klubovně bude 1. liga mládeže. Začátek v 9 hodin, kdyby se chtěl někdo přijít podívat.

 2. 2
  Maťa píše:

  V dohrávaném utkání RS dnes ve Sporthotelu céčko zdolalo Stříbrnou Skalici C 3:2. Vyhráli Michal Blahoš a Viktor Fanfrlík, remizovali Míra Lalouček a Radek Vojta, prohrál Zdeněk Ryšánek.

 3. 3
  Lukáš F. píše:

  Pravonín “B” si dneska odvezl z Říčan porážku 3:2.

 4. 4
  Maťa píše:

  V Brandýse vedeme 3:1. Vyhráli David Zvára, Franta Helebrand a já, prohrál Tomáš Hašek. Měly by být 3 body.

 5. 5
  Maťa píše:

  Míša Stein remis.

 6. 6
  Maťa píše:

  Vyhráli jsme 5,5:2,5. Vláďa Rajnyš 1, Nela Pýchová a Kryštof Křížek remízy.

 7. 7
  Míra L. píše:

  Kostelec C- Vlašim C= 0-5. Vyhrály Lalouček, Vojta, Ryšánek, soupeř hrál ve třech.

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist