TJ Spartak Vlasim
21
Pro

Vlašim B – Kostelec n. Č. l. B 7,5:0,5

V listopadu jsem napsal, že vlašimská družstva kráčejí od porážky k porážce. V prosinci je tomu ale přesně naopak! Naše týmy si připisují jedno vítězství za druhým, to poslední zaznamenalo béčko, když v neděli rozdrtilo Kostelec poměrem 7,5:0,5.

V utkání se nemá cenu podrobnější šťourat, protože to byla hra kočky s myší. Jestli jsem si dobře všiml, tak ani v jedné partii jsme nebyli nijak ohroženi. Za všechny hladké výhry se můžete podívat na tu ze šesté šachovnice.

Jíša L. – Vávra S. – pozice po 24. tahu bílého:

24…Sh2+ 25.Kf1 Po ústupu krále na h1 by následovalo Jxf2 mat, ale ani tah v partii nic neřeší. 25…Jxf2! A bílý si zkrátil trápení a nechal si dát mat hned. 26.Kxf2? Dg3+ 0-1

V průběžné tabulce nám po pěti kolech patří druhá příčka bod za vedoucím Nymburkem. Další zápas nás čeká 14. ledna, kdy zajíždíme do Brodců. A vlašimští fanoušci jsou zvědaví, zdali nastoupí náš bývalý hráč Arnold Krischke, kterého mají domácí napsaného na první desce.

Stránky KS

2 reakcí na “Vlašim B – Kostelec n. Č. l. B 7,5:0,5”

 1. 1
  Tom píše:

  V 6. kole KP hraje béčko na půdě Brodců. Jestli se na poslední chvíli něco nezměnilo, mělo by naše družstvo nastoupit od 10h. v této sestavě:

  1. Rajnyš Vladimír
  2. Hradecký Ivo
  3. Matějovský Ondřej
  4. Vávra Stanislav
  5. Staněk Ondřej
  6. Helebrand František
  7. Innemann František
  8. Stein Michael

  Držím palce!

 2. 2
  .Maťa píše:

  Vyhráli jsme 5:3. Zvítězili Vláďa, Ivo a Míša, prohrál pan Innemann, zbytek remízy.

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist