TJ Spartak Vlasim
06
Pro

Úspěšný víkend céčka

Hned 2 vítězství si o víkendu připsalo v Regionální soutěži vlašimské céčko. Nejprve v sobotní dohrávce 3. kola porazilo po boji Stříbrnou Skalici a pak v neděli nadělilo kanára Kostelci nad Černými lesy. Díky zisku 6 bodů se tak dotáhlo na čelo tabulky.

Svůj zápas 4. kola odehrál v sobotu i Pravonín B a trochu nečekaně prohrál v Říčanech 3:2.  

Poslední letošní zápasy se odehrají v neděli 17. prosince, kdy na domácích stolech přivítá Pravonín vedoucí Postupice a vlašimské céčko Říčany.

Stránky RS

9 reakcí na “Úspěšný víkend céčka”

 1. 1
  Tomáš Gergelits píše:

  Velice oceňuji comeback Zdeňka Ryšánka.

  Zdeňku, gratuluji! Nejen ke správnému rozhodnutí před sezónou, ale i k dosavadnímu bodovému zisku: tolik bodů za čtyři utkání jsem já neuhrál loni ani za celou sezónu :bye:
  Tak se drž i nadále.

 2. 2
  Zdeněk Ryšánek píše:

  Tomáši, děkuji ti za povzbuzující řádky. Já zase oceňuji, že jsi to loni nevzdal. Vezmu si z tebe příklad. Nezapomínej také, že jsi hrál „trošku“ náročnější soutěž. Tví soupeři měli o 200 až 300 vyšší ELO, než ti moji. Mých 1,5 ze 4 je slabota a kdoví, jak to půjde dál. Ale díky.

 3. 3
  Maťa píše:

  Jsem rád, že jsme céčko postavili, původně to nebylo v plánu. Ale protože mezi šachisty vstoupil Radek Vojta a po delší pauze se vrátil Zdeněk Ryšánek, udělali jsme tento rozumný krok. Vážné partie si tak zahrají i mládežníci, kteří by k tomu jinde neměli příležitost. Výsledky nejsou to nejdůležitější, nicméně jsou zatím velmi dobré. Tak jen tak dál!

  Ještě mě zaujalo, jak za Říčany válí pan Křížek, ročník 1932! Zatím má 50 %.

 4. 4
  Maťa píše:

  Soupeř Zdeňka Ryšánka na fotce, zakladatel a šéf šachové Stříbrné Skalice a také aktivní trenér mládeže Bolek Studzinski dnes slaví své 60. narozeniny. Tak všechno nejlepší, Bolku!

 5. 5
  Tom píše:

  Tak proto ho nechal Zdeněk vyhrát … :-D

 6. 6
  Tomáš Gergelits píše:

  Ad 5):
  A nebo se Zdeněk neztotožnil se snahou pomstít se Stříbrné Skalici, sic tomu svou prohrou nezabránil :-).

 7. 7
  Zdeněk Ryšánek píše:

  Pořád se tu o mě píše a tak to chci ujasnit. Nejprve ale přeji svému soupeři Bolkovi k jubileu hodně zdraví a mnoho dalších úspěchů.
  V partii jsem chvíli stál o něco lépe, asi proto, že jsem byl bílý. Soupeře jsem nakonec nechal vyhrát, ale jen velmi nerad a z donucení. V poslední, vítězné partii jsem po letech opět zjistil, jak je to těžké a pracné, dovést partii do vítězného konce.

 8. 8
  Maťa píše:

  Jsem rád, že Zdeněk vyvrátil všechny konspirační teorie. :) Občas jsem se chodil na céčko dívat (hrálo v jídelně Sporthotelu, v klubovně probíhala 1. liga mládeže) a partie to určitě byla zajímavá. Také se mi to dlouho víc líbilo za Zdeňka, ale ve střední hře se Bolek orientoval lépe.

 9. 9
  Maťa píše:

  Céčko dnes porazilo Říčany J 3,5:1,5. Hrdinou byl Míra Lalouček, který za stavu 2,5:1,5 otočil horší (až prohranou) pozici. Vyhráli ještě Radek Vojta a Zdeněk Ryšánek, remizoval Tomáš Hašek, prohrál Michal Blahoš.

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist