TJ Spartak Vlasim
01
Pro

Struhařov – Pravonín 4,5:3,5

Jednu porážku za druhou si poslední týdny připisují vlašimské týmy. Další do sbírky přidal v neděli 26. listopadu Pravonín, když nejtěsnějším poměrem podlehl Struhařovu. Náš tým je v Regionálním přeboru po 3 kolech až na 6. místě tabulky a bohužel nepotvrzuje roli jednoho z adeptů na postup.

Těžké to měli František Innemann a Jarda Pazdera, nečekala se prohra Míry Laloučka a příliš se v dresu Pravonína nedaří Michaelu Steinovi. Roli favoritů potvrdili na zadních šachovnicích sourozenci Filipovi a bodem přispěl družstvu i Dan Houdek.

Tabulka po 3 kolech:

V dalším kole zajíždí Pravonín do Zdic, a jestli chce pomýšlet na play-off (postupuji 4 týmy), měl by zabrat a přivézt 3 body.  

Stránky RP

2 reakcí na “Struhařov – Pravonín 4,5:3,5”

  1. 1
    Maťa píše:

    Ta hrací místnost se mi hodně líbí, navíc tam mám 2/2 (jednou za Vlašim a jednou za Český Brod). Třeba se Pravonín sejde se Struhařovem v play off a po 10 letech si tam zase zahraju. :-)

  2. 2
    Maťa píše:

    Dnes Pravonín v improvizované sestavě vyhrál 5,5:2,5 ve Zdicích. Vyhráli Standa Vávra, Míša Stein, Dan Houdek, Lukáš Filip a Dan Zeman, remizoval Jáchym Slánský. Prohráli veteráni, já a Míra Lalouček.

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist