TJ Spartak Vlasim
12
Kvě

Startuje MČR nejmenších

V hotelu Bezruč v dalekých Malenovicích odstartuje zítra Mistrovství České republiky do 8 let. V této kategorii se mistrovství hraje formou rapidu. Tempo je 2×20 minut s přídavkem deseti sekund za tah a turnaj je rozdělen do dvou dnů (v sobotu šest kol a v neděli tři).

Šachový oddíl Spartak Vlašim budou reprezentovat hned tři děti. Mezi chlapci se představí sourozenci Zemanovi a mezi dívkami novopečená přebornice Středočeského kraje Natálka Štanderová. Natálka je mezi 29 přihlášenými dívkami, díky tomu, že si uhrála IV. VT, dokonce nasazenou jedničkou, ale to o ničem nevypovídá. U chlapců se počet přihlášených blíží stovce. Nasazenou jedničkou je Josef Barták z Řevnic.

V této věkové kategorii získala Vlašim v historii jedinou medaili, a to v roce 2013. Tento úspěch si můžete připomenou z hezkého článku paní Filipové. Držte cvrčkům palce, ať se jim třeba povede na rok 2013 navázat a hlavně ať se jim v Malenovicích líbí.

Startovní listiny obou turnajů

Stránky pořadatelů

(autor příspěvku: Tomáš Vojta)

13 reakcí na “Startuje MČR nejmenších”

 1. 1
  Blanka píše:

  Držím všem palce a užijte si to tam :-). Kuba Voříšek byl 2. v roce 2011. Tehdy vyhrál Ondřej Švanda stejně jako letos na MČR. Ten čas hrozně letí….

 2. 2
  Maťa píše:

  Také držím palce a ať se vám v Beskydech líbí! Kromě našich budu fandit také svému svěřenci Kubovi Mlýnkovi z Brodců a ještě kamarádovi z Růžené Jáchymu Hrbkovi :-) .

 3. 3
  Maťa píše:

  A v holkách ještě Amálce Zádrapové! :-)

 4. 4
  Blanka píše:

  Já ještě fandim malému Bártovi :-)

 5. 5
  Jarda P. píše:

  Držíme palce !!!

 6. 6
  Marie F. píše:

  Dětem projevenou podporu vyřídím. Dorazili jsme těsně před dvacátou hodinou. Na dálnici bylo několik front, kde jsme hodinovou rezervu promarnili. Holky Štanderovy už si užívají místního bazénu :-D .

 7. 8
  Tom píše:

  Po prvním dnu mají Dan a Natálka 3 body. Tomáš zatím 1,5. Tak zítra ještě všichni 3 bodíky! :-)

 8. 9
  Marie F. píše:

  Natálka i Dan měli na šachovnici každý ještě jednu výhru, byla velká škoda, že své partie nedotáhli do úspěšného konce! Natálka to i oplakala. Ovšem nevyzpytatelnost šachové hry je proto tak krásná, že i zdánlivě vyhraná partie se rozsype a je to úplně jinak. Všichni tři si to užívají (Tomášek je trošku marodivý, ale také bojuje) a na zítra si dali za úkol, že nějaký bodík ještě přidají.
  PS: Vlašimské pozdravuje pan Zádrapa (Máťa ve 4. kole fandil asi více Amálce než Natálce, že? ;-)

 9. 10
  Maťa píše:

  Držím palce do posledního kola! Že hrála Amálka s Natálkou jsem se dozvěděl až zpětně (z turnaje v Benešově jsme přijeli po 16. hodině), ale měl bych těžké rozhodování, komu fandit. Natálka je naše, Amálka mi zase už několikrát na týden poskytla vlastní postel ve svém pokojíčku :-) : http://www.sachyvlasim.cz/wp-content/uploads/Vsetin_130715_5.jpg. A Radka taky moc pozdravuju!

 10. 11
  Blanka píše:

  Přeji úspěšné dopoledne :-)

 11. 12
  Tom píše:

  Amálka první! Velká gratulace Radkovi do Vsetína. :-)
  http://chess-results.com/tnr276797.aspx?lan=5&art=4&turdet=YES&wi=984

 12. 13
  Maťa píše:

  Dan 5 bodů, Natálka 4,5, Tomáš 2,5 – gratuluji k úspěšnému vystoupení na MČR, hlavně u Dana je to pěkný výsledek, když ještě může hrát i za rok. Kuba Mlýnek po nepovedeném včerejšku dnes 3/3 a nakonec 6 bodů a 22. místo, asi ho nabudila večerní remíza v simultánce s českým elitním velmistrem Babulou :-) . Také Kuba může hrát i za rok.

  A samozřejmě velká gratulace Amálce! Radek pomalu může začít šetřit na MS v Brazílii ;-) .

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist