TJ Spartak Vlasim
24
Zář

Soustředění talentů Středočeského kraje

Krajská Komise mládeže uspořádala o uplynulém víkendu v rekreačním areálu Jizbice pod Blaníkem soustředění talentů Středočeského kraje. Zúčastnilo se celkem 41 dětí, mezi nimiž nechyběli ani 4 hráči našeho oddílu: Michael Stein, Natálie Štanderová, Daniel Zeman a Kamila Steinová.

Děti byly rozděleny do čtyř výkonnostních skupin a v průběhu víkendu absolvovaly čtyři tříhodinové přednášky. Z témat přednášek namátkově vybírám: Propočet variant, Plán v partii, Věžové a pěšcové koncovky, Útok na krále atd. Jako odreagování po náročném šachovém programu se děti vyblbly při fotbale, pinčesu a večerním táboráku.

Soustředění bylo zajištěno na vysoké trenérské úrovni v čele s mezinárodním mistrem Stanislavem Jasným z Beskydské šachové školy Frýdek-Místek. Zdatně mu sekundovali Pavel Benčo, Standa Stárek a Ondra Matějovský. Věřme, že si děcka z přednášek něco odnesla a své znalosti prodají v blížících se dorosteneckých soutěžích družstev, které začínají již 5.– 6. října.

Fotky od Petra Havelky

1 reakce na “Soustředění talentů Středočeského kraje”

  1. 1
    Marie píše:

    Pár fotek i ode mě, zlobil mě mobil a tak plno záběrů nemám. Mrzí mě, že jsem zdokumentovala rozcvičku a obrázek zmizel :-)

    https://babamana.rajce.idnes.cz/Jizbice_2019/

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist