TJ Spartak Vlasim
13
Led

Šesté kolo Regionální soutěže

Nedělními zápasy se do své druhé poloviny přehoupla nejnižší soutěž dospělých.  A pohled na průběžnou tabulku je velmi příjemný – 1. Pravonín 2. Vlašim C. V šestém kole zvítězil Pravonín na půdě posledního celku tabulky Kostelce n. Č. l. 3,5:1,5 a céčko si v dramatickém zápase poradilo se Zručí n. S. 3:2.

Stránky RS

10 reakcí na “Šesté kolo Regionální soutěže”

 1. 1
  Robin píše:

  Prkne se na tabulku kouka. :-) Zde musime s ackem a beckem hledat inspiraci a treba letos bude tripl. :-D

 2. 2
  Maťa píše:

  Včera to byl úspěšný den vlašimského šachu – tři vyhrané zápasy (včetně béčka ve 2. lize) a za Zruč udělali skoro všechny body Voldánovi :-) .

 3. 3
  Lukáš píše:

  Pravonín vede nad KŠ Stříbrná Skalice “C” 2:0 (Veselý, Filipová).

 4. 4
  Blanka píše:

  Vlasim C prohrává v Sazave 1.5-2.5. Dohrava pan Innemann s panem Kotzotem. Vyhrál Filip Vopalka. Remizoval Jarda Pazdera. Prohrála jsem já a Vojta Vopálka.

 5. 5
  Lukáš píše:

  Pan Horák a Lukáš Z. zvýšili na 4:0. Dohrává pan Lalouček, který stojí na výhru. A teď se mu vzdává soupeřka. První kanár je tu.

 6. 6
  Blanka píše:

  Pan Innemann remizoval. Prohráli jsme 2-3.

 7. 7
  Robin píše:

  Chapu dobre, ze Filipova je tvoje babicka Lukasi? Tak to moc gratuluju!!! :-)

 8. 8
  Lukáš píše:

  Ano, moje babička si sedla za šachovnici, ale vyhrála kontumačně. Soupeři přijeli pouze ve třech. Chtěl jsem, aby si Lukáš Zeman zahrál a já hraji před ním a nikdo jiný v klubovně nebyl :-D

 9. 9
  Robin píše:

  Aha. :-D Tak treba priste to bude uz proti souperi. ;-)

 10. 10
  Vlada píše:

  Robine chápeš to dobře.
  Po cestě ze zápasu za Malovidama proti mně jel Ukrajinec prostředkem silnice a přestože jsem uhybal až skoro do skarpy, bouchli jsme do sebe zrcatky, obě rozdrcene na padrt. Vyskákali 3 chlapci a jestli prý mám kameru v autě. Jaxem starej, taxem blbej a přiznal se, že kameru nemám. Okamžitě mě obvinili, že já jel prostředkem. Taxem zavolal policii, přijela nehodovka a co od nich teda jakože čekám, že prý oni jsou tři a shodné tvrdí, že já jel prostředkem. Taxem je dovedl ke strepum na místě nehody a ukázal jim stopy pneu v blate u skarpy, kam jsem vjel při uhybani, mladej to porovnal s mými pneu, řekl že to souhlasí a šli si oba podat ty mladíky. Mně dali protokol, že nehodu zavinili oni. Klika byla, že tam to bláto bylo, jinak to hodili na mě. Zítra si jdu koupit kameru, bez ní už to dnes na silnicích nejde. :-(

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist