TJ Spartak Vlasim
19
Srp

Senioři změří síly v Rychnově

Tomáš Vojta

Podle srpnových článků na našem webu (MEU mládeže, tábor v Růžené, ME mládeže v Praze, Open Olomouc) by se mohlo zdát, že šachy ve Vlašimi hrají pouze děti, ale není tomu tak. Svého zástupce budeme mít i na právě začínajícím Mistrovství České republiky seniorů nad 60 let.

Zde nás bude reprezentovat 64letý František Innemann, který bude navazovat na loňské výborné 14. místo (v doprovodné bleskovce skončil dokonce senzačně na stříbrné příčce). Pan Innemann dorazil do Rychnova již s pětidenním předstihem a dle svých vlastních slov tvrdě trénoval a chystá se zaútočit na ještě lepší umístění. Lehké to ale mít nebude. Dle předběžné startovní listiny je nasazen jako 29. a jeho plány mu budou chtít určitě zkřížit zejména nejvýše nasazení FM Karlík a FM Sejkora. Přihlášeno je zatím 73 hráčů a hraje se tradičně švýcarem na 9 kol tempem 90 minut na partii s přídavkem 30 sekund za každý provedený tah.


František Innemann

Na rychnovském šachovém festivalu seniorů se nebude hrát jen turnaj nad 60 let, ale jsou připraveny i turnaje pro kategorie nad 50 let (takzvaná přípravka :-) ), nad 70 let a vyhlašovat se bude dokonce i nejlepší senior nad 80 let. Pro seniory je připraven společenský večer, výlet do nedalekých Orlických hor a hrát se budou dokonce 2 doprovodné bleskové turnaje. Na všechny akce festivalu je přihlášeno již takřka 150 hráčů. Vítěze všech turnajů budeme znát v úterý 28. srpna.

Startovní listiny

Stránky pořadatelů z Pandy Rychnov

31 reakcí na “Senioři změří síly v Rychnově”

1 2
  1. 31
    Sláva píše:

    Rád zveřejním i utrpěná vítězství :-)

1 2

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist