TJ Spartak Vlasim
21
Dub

Sedlčanský rapid ovládli hráči Vlašimi

Tomáš Vojta

V sobotu 18. 4. slavil hlavní organizátor sedlčanského rapidu Petr Havelka padesátku a spolu s ním slavili i hráči Vlašimi. Hned pět se jich vešlo mezi nejlepší šestku! Devět kol hraných tempem 2×20 minut zvládl nejlépe Pavel Vojta, který turnaj vyhrál o parník s náskokem 1,5 bodu. Pro Pavla to byl jeden z nejlepších rapidů, jaký kdy sehrál. O dalších medailistech rozhodlo pomocné hodnocení, které se usmálo na Robina Hrdinu a Zdeňka Růžičku z Loko Praha. Dále už to byla zase samá Vlašim v pořadí Ivo Hradecký (toho o stříbrnou medaili připravilo, že v posledním kole nestihl soupeře zmatit dámou a králem), Patrik Pýcha a Tomáš Vojta. Můj výsledek samozřejmě žádným úspěchem není, ale nedá se nic dělat, vždycky to podle představ nevyjde.

Spokojený může být s desátým místem i Ondra Matějovský. Dařilo se i nejmladšímu účastníkovi Kubovi Voříškovi, který si mimo jiné připsal cenný skalp Martina Horáka či remízu s Nelou Pýchovou. Celkem se turnaje zúčastnilo 51 hráčů a proběhl bez sebemenších komplikací, ostatně tak jako v Sedlčanech vždy.

Na závěr pár hezkých fotek od Pýchových:

 
Ivo Hradecký a Kuba Voříšek


Karel Jukl a Nela Pýchová. Kdopak z nich má hezčí úsměv? :-)


Když se u partií spí, to se pak není co divit, že člověk dopadne v turnaji mizerně. :-)


Oslavenec s vlašimskou výpravou.

Kompletní výsledky

Fotky

Stránky pořadatelů

6 reakcí na “Sedlčanský rapid ovládli hráči Vlašimi”

 1. 2
  Maťa píše:

  Na zítřejší tradiční rapid v Sedlčanech jedou z Vlašimi Vojtové (všichni tři) a Patrik Pýcha. Je tedy ještě jedno místo v autě pro případného zájemce na poslední chvíli. Já musím do práce, jinak bych samozřejmě jel.

 2. 3
  Maťa píše:

  V Sedlčanech po 6. kole vede Tomáš, Pavel a Patrik jsou v první desítce s šancí na přední místa. Kubové (Vojta, Voříšek) se perou o nejlepšího žáka. Uvidíme, co přinese závěrečná třetina turnaje… http://chess-results.com/tnr210174.aspx?lan=5&art=1&rd=6&wi=821

 3. 4
  Maťa píše:

  Konečné výsledky: http://chess-results.com/tnr210174.aspx?lan=5&art=1&rd=9&wi=821. Tomáš nakonec druhý za Radkem Doležalem, v desítce Pavel, Patrik a Kuba Voříšek (skokan turnaje). Oba Kubové uhráli pěkné výsledky… Ze sedlčansko-vlašimských dvojčat byl tentokrát lepší Roman VlaŠimák (tak mu přezdívá pan Mandovec :-) ), který zahrál hezky, Ondra Hlaváček byl plus minus na svých, on ale není moc „rapiďák“…

 4. 5
  Blanka píše:

  Petře moc díky za skvěle zorganizovaný turnaj. Kuba byl ze šachového dortu nadšený. Chuťově je výborný, už je ho jen půlka :-)

 5. 6
  Tom píše:

  Bylo to fajn jako vždy. Zeptám se Petra, zdali by o turnaji nenapsal pár řádek.

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist