TJ Spartak Vlasim
31
Led

RŽL v Týnci pro Dana Zemana

Šesté kolo Regionální žákovské ligy bylo u nás poznamenáno virózou a tedy poměrně malou účastí. Hrálo se 27. ledna v Týnci nad Sázavou a do šachových soubojů se vypravilo šest našich šachistů. Celkově se turnaje zúčastnilo 92 dětí.

     V turnaji A hrál Jan Babický, který minule vyhrál turnaj B. Byl nasazen jako 13. a toto místo si i ve výsledkové listině i udržel. Po odehrání 4 kol si připsal do celkového hodnocení 8 bodů. Turnaj A vyhrál, nikým neporažený, Daniel Zeman z Vlašimi se 13 body. Druhé místo uhrál Michal Stein, také z Vlašimi s 11 body a třetí místo obsadil Milan Pešta ze Sázavy, také s 11 body.

    Turnaj B jsme obsadili hned 4 šachisty. Michal Škaryd byl nasazen jako 9. a Karolína Hrabánková startovala z 38. místa. Turnaj se jim vydařil, Míša se pohyboval během turnaje i na medailových příčkách, a ani jeho 7 bodů nestačilo, aby si sáhl na medaili, a to díky horšímu pomocnému hodnocení. Stejně na tom byla i Kája, která obsadila jednu příčku za ním, se stejným počtem bodu, ale byla nejlepší dívkou, tak se mohla radovat z 1. místa turnaje B v dívkách. Dále hráli od nás Ondřej Vilímek, který byl nasazen na 31. místě a Lenka Šťastná, která startovala z 22. místa. Ani jednomu se turnaj nevydařil a uhráli jen po 3 bodech a uzavírali startovní listinu B turnaje. Tento turnaj vyhrál Bořivoj Antoš (domácí hráč) s 8,5 body, 2. místo obsadil Vít Sehnoutka z Říčan s 8 body a 3. místo Matěj Pejša ze Sedlčan  se 7 body. Druhou nejlepší dívkou byla ze 16. místa Lenka Kváčová z Vlašimi se 6 body a třetí z 20. místa Libuše Kopecká z Říčan s 5,5 body.

      V turnaji C nás reprezentoval Vladimír Michálek, který startoval z 11. místa a končil na velice pěkném 6. místě s 5 body a z chlapců obsadil „bramborové“ umístění! Vláďovi se turnaj povedl a co je hlavní, stále se zlepšuje. C turnaj vyhrál Jiří Vaněk z Říčan se 6 body, 2. místo obsadil Pavel Novotný ze Sedlčan s 5,5 body, 3. místo obsadil Jan Svoboda z Kamenice s 5 body. Nejlepší dívkou (celkově 3.) byla Laura Fuxová ze Stamatu, 2. místo obsadila (celkově 4.) Alžběta Jindráková ze Sedlčan a 3. místo (celkově 17.) Ema Přibylová z Brodců.

       Za své výkony obdržely děti poháry, diplomy a drobné ceny.

       Děkuji všem za výkony, za vzornou reprezentaci šachových kroužků Domečku Vlašim. Děkuji všem doprovodům a řidičům za dopravu dětí.

Výsledky

Pořadí RŽL po 6 odehraných turnajích: Celkové , Kategorie

Fotky

(autorka článku: Marie Filipová)

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist