TJ Spartak Vlasim
05
Bře

RŽL v Choceradech        

Na předposlední kolo Regionální žákovské ligy se do Chocerad vypravilo 8 šachistů z kroužků Domečku Vlašim a mnohým se turnaj vydařil a připsali si cenné body do celkového hodnocení. V turnaji A nás reprezentoval Vojta Břeský, který byl 10. nasazený a toto místo i obhájil. Uhrál 8 bodů. Turnaj vyhrál Michael Stein z Vlašimi s plným počtem bodů (13), následoval ho také šachista z Vlašimi Daniel Zeman s 11 body. Třetí místo obsadil Viktor Fanfrlík ze Stamatu.

        V turnaji B hráli hned 4 naši šachisté, a to Vládík Michlálek, kterému se turnaj podařil nejlépe ze všech našich účastníků. Startoval z 24. místa a končil na vynikajícím 6. místě s 6,5 body. Následoval ho Míša Škaryd, kterému se nepodařilo obhájit startovní číslo (5), končil na 7. místě s 6 body. Jakub Čáp se umístil jako 26. se 4 body a 29. místo obsadil Matěj Žížala, který uhrál pouze 3 body – turnaj se mu vůbec nepodařil. V tomto turnaji hrálo celkem 30 šachistů. Béčko vyhrál Dominik Janšta s 8,5 body, druhé místo obsadil Marek Wiesner s 8 body, oba z Říčan a třetí místo bral Antonín Kastner z Brodců a 7,5 body. Z dívek byla nejlepší Lenka Kváčová z Vlašimi se 6 body (celkově 5. místo), druhá z dívek byla až 21. Alžběta Jindráková ze Sedlčan s 5 body.

       V C turnaji hrálo 29 šachistů (celkem v Choceradech tedy 75 dětí), za nás hráli 3 šachisté. Nejlépe hrál Ondra Vilímek, který obsadil 5. místo, z chlapců 4. a uhrál pěkných 5 bodů, což je velice pěkný výsledek. Bára Břeská skončila na 24. místě s 2,5 body a Eliška Břeská na 27. místě se 2 body. V tomto turnaji se na medailových místech seřadili chlapci takto: 1. Oliver Michal ze Stamatu 6 bodů, 2. Martin Heinrich ze Stamatu 6 bodů, 3. Josef Ježek ze Sázavy 5 bodů a dívky: 1. Barbora Šťastná Říčany 5 bodů, 2. Veronika Mikešová z Říčan 4,5 bodu.


Nejlepší z turnaje C (všechny fotky: ŠŠ Stamat)

        Děkuji všem dětem za vzornou reprezentaci a dospělým účastníkům za dopravu a hlídání.

Výsledky

Pořadí RŽL po 8 odehraných turnajích: Celkové , Kategorie

 (autorka článku: Marie Filipová)

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist