TJ Spartak Vlasim
29
Čvc

Ríša Mládek září na Czech openu

Dvě třetiny má za sebou elitní turnaj Czech openu a velkou radost vlašimským fanouškům dělá Ríša Mládek. Dokázal porazit již 3 hráče e elem +-2500 a je na průběžném děleném 2. místě!

Ríša po dvou „povinných“ výhrách začal svou jízdu v kole třetím, kdy pěkně přehrál IM Danna (2508). V následující partii potrestal příliš optimistickou hru velmistra Gutmana (2461) a v kole šestém doslova smetl ze šachovnice islandského velmistra Stefanssona (2517).  Přibrzdit našeho borce dokázal zatím jen GM Babula (2563). Dnes od 16h. čeká Ríšu IM Zwardoň (2466) a věřme, že tato pohádka bude pokračovat.  V sázce je nejen dobré umístění, ale i útok na IM (případně GM :-) ) normu.  

Špatně si nevede ani Kuba Vojta (3 ze 6), kterému dnes rovněž můžeme fandit u online přenosu. David Zvolenský je na 2,5 bodech a i on je na elo mírně v plusu. Jediný komu se zatím nedaří, je Jakub Voříšek (1,5b.).  V béčku má Vojta Dudek 4 ze 6.

Držím palce a všem přeji úspěšný závěr!

Průběžné pořadí

Fotky

Online přenos

 (autor článku: Tomáš Vojta)

43 reakcí na “Ríša Mládek září na Czech openu”

1 2
 1. 31
  Pavel Vojta píše:

  Ríšo jsi neskutečnej borec. Obrovská gratulace!!! :-D

 2. 32
  Jarda P. píše:

  Tak to je něco, veliká gratulace :-) :-) :-) !!!

 3. 33
  Kuba Vojta píše:

  Je to opravdu mazák! :-)

 4. 35
  Ríša píše:

  Díky moc všem! Dneska to bylo v časovce o nervy, ale kupodivu všechno vyšlo. :-)
  Dokonce kdyby mi dva soupeři neodstoupili, tak by to pravděpodobně bylo druhý místo, ale co se dá dělat. (GM Stefansson šel místo partie na dortík do centra). :-)

 5. 36
  Richard, Sr píše:

  No hlavně, že jsi nešel na dortík ty

 6. 37
  Tom píše:

  Dal jsem si na tvůj úspěch s rodiči gin s tonikem u Znosimské brány (při koncertu Samsona Lenka). :-) Mimochodem, zítra v 19h. jedeme do Chotýšan na pár blicek, tak kdybys chtěl porazit, tak se ozvi, místo v autě máme. :-D

 7. 38
  Tomáš Gergelits píše:

  ad 37) + …
  Tak já jsem si pro změnu dal na úspěch Ríši kalíšek Jägermeistera a pohárek Budvaru z plechu, vychutnaný na zahradě pod jabloní. Obé se nadále chladí v zahradní lednici již od sportovně-zábavného soustředění hráčů a příznivců vlašimského šachu (22.5., Čerčany), a obé čeká na svoji další příležitost :-) .
  Jinak děkuji nejen Ríšovi, ale i všem dalším borcům z Vlašimi, kteří se alespoň někdy objevili v online přenosech, za jejich výborné výkony a za poměrně pravidelné zvyšování mé tepové frekvence. Absolutorium pro mě zasluhuje i Kuba Voříšek, protože i když jsem ho hrát online neviděl, vím, že hraje na skvělé úrovni nejen na šachovnici, ale i na piano (např. 16.června :-) ) a na divadelním jevišti (např. 19.června :-) ).
  A abych na někoho náhodou nezapomněl; u Vojty Dudka škoda posledního kola, jinak by to bylo taky moc, moc skvělý! Tady nezbývá nic jiného, než opakovat poučku Honzy Stoklasy: „ve švýcaru se v posledním kole prostě prohrát nesmí“. Já vím, ono se mi to snadno řekne ….

 8. 39
  Luděěk Sedlák píše:

  Fantastický a neskutečný výsledek. Obrovská gratulkace z Roztok!

 9. 40
  Dan píše:

  Úžasný výkon!!! Nejlepší v historii vlašimského šachu?!? Gratuluji!

 10. 41
  Tomáš Hašek píše:

  Ríšo smekám, obrovská gratulace!!!

 11. 42
  David Navara píše:

  Blahopřeji!

 12. 43
  HonzaS píše:

  Gratuluju k uspechu!

1 2

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist