TJ Spartak Vlasim
29
Čvn

Ríša juniorským mistrem České republiky!

Prohrál v prvním kole, v jedné z dalších partií si „floutkovsky“ dovolil zahrát Znosimský gambit (1.e4 f5), přesto byl nejlepší! Ríša Mládek vyhrál ziskem 7,5 bodu z 11 uzavřený turnaj našich elitních juniorů a stal se mistrem České republiky! Velká gratulace, tohle je opravdu mimořádný úspěch (jak pro Ríšu, tak pro vlašimský šach).

V dalších mistrovských kategoriích se neztratili ani Pepi Dudkové a Kuba Vojta. Pepi uhrála v turnaji dívek do 14 let 5,5 bodu a obsadila 5. místo. Od Kuby se v šestnáctkách asi čekalo trošku více, ale ani zisk 5 bodů a 9. místo není nic špatného.

V doprovodném turnaji se pak blýskl Patrik Pýcha, když ho ziskem 7 bodů vyhrál! 1. cena ve výši 5 000 Kč určitě potěšila. Podrobnosti o příjemném týdnu v Koutech nad Desnou přinese v následujících dnech článek Kuby Vojty.

Výsledky

Fotky

4 reakcí na “Ríša juniorským mistrem České republiky!”

 1. 1
  Blanka píše:

  Velká gratulace všem :-)

 2. 2
  Sir Richard píše:

  Gratulace vsem!
  Zebychom zapili znosimsky gambit treba v patek v 18:30 na Znosimske brane :-)?

 3. 3
  Maťa píše:

  Zítra bych tam mohl být nejdřív v 19.30. Nevím, jestli tam nejsou v pátek déle, ale normálně v létě zavírají ve 20 hodin, to by asi nebylo ono. Mně osobně by se v případě brány líbila neděle, třeba v 17 hodin. Nebo zítra večer někde jinde, kde zavírají později a mají tam televizi (ve 21 hodin je fotbal) :-) … Vorlina, Houda…

 4. 4
  Tom píše:

  Kuba splnil slib a napsal moc pěkný článek o Koutech (Ríša do něj okomentoval 2 své partie). Zveřejněn bude zítra.

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist