TJ Spartak Vlasim
25
Čvc

Reprezentační soustředění mládeže ve Zruči

10. – 14. července se konalo reprezentační soustředění ve Zruči nad Sázavou. Na programu bylo 8 přednášek na téma „Turnaj kandidátů“. Hlavním organizátorem byl Petr Neuman, který měl na starost jednu přednášku. Hlavním trenérem Sergej Movsesjan, který si připravil přednášky 4, a můj osobní trenér Lukáš Vlasák měl přednášky 3. Na místě byl i Petr Pisk, manažer mládežnické reprezentace. Musím říct, že tento rok byly přednášky velmi dobré a dle mého nejlepší, které kdy byly na všech soustředěních.

Součástí soustředění byla i série blitz turnajů, ve kterých se na konci sečetlo průměrné umístění, a dle toho se udělalo konečné pořadí. Dal jsem dohromady jen partii Němec–Vojta, která se mi velice vydařila, a Jášu jsem také konečně jednou porazil.

Nejlépe jsem skončil v prvním turnaji, kde jsem bodově dělil 1. místo, ale na pomocné hodnocení skončil 3. Celkově jsem skončil na 7. místě a bral jsem finanční cenu za pátého nejlepšího juniora.

Každé odpoledne se chodilo hrát fotbal a každoroční procházka na zámek se také nevynechala. Jeden večer se hrál i turnaj v bowlingu, kde se mi velice dařilo a 138 body jsem doslova zničil mou skupinu. :-)

Na soustředění se mi velice líbilo a věřím, že ještě příští rok se tam podívám.

(autor článku: Jakub Vojta)

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist