TJ Spartak Vlasim
24
Kvě

Přijďte se rozloučit se sezonou 2010/2011

Tomáš Vojta

Sezona 2010/2011 se nezadržitelně chýlí ke konci, a tak je nejvyšší čas ji pořádně rozebrat a zhodnotit. Sportovní odpoledne s večerním posezením proběhne 4. června ve fotbalovém svatostánku v Miřeticích (cca 10 km za Vlašimí, směr Čechtice). K dispozici budeme mít fotbalové hřiště a hřiště na nohejbal  (kdo máte možnost, vezměte s sebou fotbalový míč). V plánu je stejně jako loni fotbalový zápas staří versus mladí. Pro děti budou připraveny drobné hry. Večer zpříjemní hrou na kytaru Pavel Vykouk. Do Miřetic přivezeme i šachové soupravy, kdyby toho náhodou někdo po sezoně neměl dost a chtěl si zahrát :-) .   

Zajištěno je občerstvení ve formě gulášku a točeného piva. K dispozici budou samozřejmě i ostatní lahůdky zdejšího bufetu (hranolky, párky, nealko…). Začátek akce je v 16 hodin a sejdeme se přímo v Miřeticích, doprava je individuální. Ukončení dle zájmu. 

Přijďte se rozloučit s nejúspěšnější sezonou v dějinách šachového oddílu TJ Spartak Vlašim (2. místo v Extralize dorostu, udržení 2. ligy v soutěži dospělých, zlaté medaile Jirky Rýdla a Nely Pýchové z Mistrovství České republiky mládeže … atd., atd.). Těšíme se na vaši účast!

Cesta z Vlašimi do Miřetic:
 

Fotomapa Miřetic s cestou k fotbalovému hřišti:

Loňský sportovní den

Sportovní den v roce 2009

Pozvánka na stránkách MěDDM

V diskuzi pod článkem uvítáme, když potvrdíte svou účast, aby byl trošku přehled, kolik objednat gulášků. :-)    

37 reakcí na “Přijďte se rozloučit se sezonou 2010/2011”

1 2
 1. 31
  Jirka Mejzlík píše:

  Já jím všechno, když zbude guláš, tak dám guláš, hlavně aby bylo dost pivka …

 2. 32
  Maťa píše:

  Jen u guláše chtěl provozovatel nahlásit počet strávníků, všeho ostatního (určitě i piva, Jirko :-) ) bude mít dost, protože bude dostatečně zásoben na nedělní fotbalové utkání II. třídy Miřetice – Struhařov. Takže například klobásy určitě budou (i přes Emilovu účast :-) ) až do závěru naší akce.

 3. 33
  Maťa píše:

  Kdyby se chtěl někdo do Miřetic projít, tak se může přidat ke mně a Tomáši Vojtovi. Sraz ve 14 hodin u vlakové zastávky pod fabrikou.

 4. 34
  Maťa píše:

  Akce v Miřěticích se vydařila, Mírovi patří dík za zorganizování! Napočítal jsem celkem 46 účastníků, snad jsem na nikoho nezapomněl.

 5. 35
  Vláďa píše:

  No já teda nevím, gulášek nebyl, Lalouch zajistil hrozný počasí a ještě to sváděl na Mejzlíky, že prý ho přivezli oni a ještě ke všemu jsem jednou prohrál s p. Doležalem :-D
  Naštěstí lidičky byli báječní a grilovaný masíčko taky :-D

 6. 36
  Franta Innemann píše:

  hi hi já s Doležalem remizoval učedníku…

 7. 37
  Honza Šťastný píše:

  …no ja to bohuzel nakonec nestihl, jeste ve 4 jsem, uplne mrtvej, koncil fotbal v Klokočné, snad to vyjde za rok, podle popisu se akce jevi byt vic nez lakava:-)…

1 2

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist