TJ Spartak Vlasim
22
Úno

Prázdninový turnaj na Domečku

Marie Filipová

Tradiční Prázdninový šachový turnaj na Domečku se konal v pátek 14. 2. 2014. Pro příště je na zvážení, zda takovýto turnaj pořádat o prázdninách, hodně dětí bylo s rodiči buď na horách, nebo své volno trávily u prarodičů mimo Vlašim. Do klubovny v Domečku „dorazilo“ 7 dětí, z toho bylo 5 z pravonínských šachových kroužků, 2 šachisté z šachového kroužku Iva Hradeckého. Rozlosování a funkci rozhodčího plnil Vojtěch Filip.

Pro děti byly MěDDM Vlašim připraveny poháry, medaile a plaketky na památku. Věcné ceny dovezla paní Marie Filipová z Pravonína a paní ředitelka MěDDM Pavla Homolková přidala ještě něco sladkostí.

Hrál každý s každým na 2 x 10 minut. Bylo několik zajímavých momentů i zvratů a nakonec se stal vítězem Štěpán Filip z Pravonína. Druhý skončil Filip Kůra také z Pravonína a třetí příčku obsadil Jan Žirovnický (měl stejný počet bodů jako druhý, ale Filip dokázal v prvním kole porazit vítěze, a to rozhodlo o pořadí).

Ceny předávala dětem paní ředitelka Pavla Homolková a velice je pochválila,a to nejen za podané výkony, ale i za to, že pravidelně dochází do šachových kroužků a že jezdí na pořádané turnaje do širokého okolí, a poděkovala všem za vzornou reprezentaci MěDDM.

Na závěr si Vojta Filip s dětmi zahrál tolik milovanou simultánku. Poděkování patří především Vojtovi, který svůj prázdninový den věnoval šachovým dětem, ale i paní ředitelce, která mezi děti přišla a věnovala ceny do cenového fondu, vedoucí ŠK Pravonín za doprovod dětí z Pravonína na turnaj, ale i rodičům, kteří děti své přivezli.

Fotky

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist