TJ Spartak Vlasim
08
Úno

Pozvánka na turnaj rodinných dvojic

Tomáš Vojta

V sobotu 22. února se v Pravoníně uskuteční již 6. ročník oblíbeného zimního turnaje. Oproti minulým letům dochází ke dvěma podstatným změnám. Poprvé se bude hrát v krásných prostorách nově otevřeného Spolkového domu a z kapacitních důvodů byl zrušen doprovodný turnaj jednotlivců. Zůstal tedy „jen“ hlavní turnaj určený pro rodinné dvojice (sourozenci, rodiče +děti, prarodiče + děti, rodiče spolu, prarodiče spolu apod), kde se očekává překonání rekordu z let 2012 a 2013, kdy se zúčastnilo shodně 51 dvojic! Pořadatelský tým na čele s výbornou organizátorkou Marií Filipovou (rozlosování bude provádět Petr Havelka) dává záruky, že akce bude vydařená a kvalitně obsazená.

Stručný výtah z propozic:

ŠK PRAVONÍN
za vydatné pomoci  MěDDM Vlašim, OÚ Pravonín a šachového oddílu Spartak Vlašim

Váš srdečně zve na:

ZIMNÍ  TURNAJ  6. ROČNÍK  aneb  SOUTĚŽ RODINNÝCH DVOJIC

Datum konání: sobota 22. 2. 2014

Místo konání: Spolkový dům  PRAVONÍN (na návsi nová budova na křižovatce, čp. 50)   Nutné přezůvky!!!

Prezentace do 9.30h., začátek v 9,45h.

Hrací systém: švýcar na 7 kol, tempem 2×20 minut

Hrací materiál: Šachovou soupravu + funkční  šachové hodiny doveze každá dvojice

Startovné: 120 Kč za dvojici

Ceny: putovní pohár, medaile, krásné věcné ceny pro všechny účastníky. Podle informací paní Filipové by měl být cenový fond podobně bohatý jako loni!!!

Přihlášky: do 20. 2. – na mail Petra Havelky: petr.ino@tiscali.cz, případně Marie Filipová: e-mail: filipova.marie@seznam.cz  (Přihlásit se můžete i v komentářích pod tímto článkem.)

Kapacita hrací místnosti je omezena, nutno se předem přihlásit!

Kompletní propozice

Do turnaje dvojic je 2 týdny před turnajem přihlášeno již 40 dvojiček a najdeme v nich i loňské vítěze – Doležalovi v čele s mezinárodním mistrem Radoslavem Doležalem. Hrát se nebude ale jen o celkové vítězství. Krásné ceny jsou připraveny i pro vítěze kategorií se součtem ela do 4000, 3750, 3500, 3250, 3000, 2750, 2500 a 2100. Oceněni budou i nejlepší na jednotlivých šachovnicích, nejmladší a nejstarší dvojice atd., atd.

Průběžný stav přihlášek

Neváhejte a přijeďte si v sobotu 22. 2. 2014 do Pravonína zahrát. Můžete se těšit na pohodový turnaj a hodnotné věcné ceny!

Připomínka minulých ročníků

5. ročník turnaje /2013/

4. ročník turnaje /2012/

3. ročník turnaje /2011/

2. ročník turnaje /2010/

1. ročník turnaje /2009/

45 reakcí na “Pozvánka na turnaj rodinných dvojic”

1 2
 1. 31
  Maťa píše:

  V Pravoníně se dnes zúčastnilo rekordních 69 rodinných dvojic. Škoda, že se jedna přihlášená dvojice neodhlásila včas, ředitel turnaje musel kvůli naplněné kapacitě (70) odmítnout Pěnkavovy, nakonec by se vešli… V turnaji zvítězili potřetí za sebou Doležalovi, druzí skončili Mejzlíci, třetí pak Vojtové. Organizačně se akce jako vždy vydařila. Výsledky: http://www.chess-results.com/tnr121621.aspx?lan=5&art=1&wi=821.

 2. 32
  gm spatnota píše:

  mejzlici pred vojtovymi?! kam ten svet speje..

 3. 33
  Vojta M. píše:

  Karel: Vždyť vše v pořádku :-)

  Akce byla super, děkuji pořadatelům. Už jsem se o tom bavil s Tomem, při velkoleposti turnaje a obří účasti bych možná příště doporučil klidně 15 min (buď vše nebo prvnín kola) a určitě turnaj na 9 kol. Nás potkali ze předu jen Moravcovi, Fiala a syn a Pýchovi a z špice jen Kratochvílovi. Doležalovi i Vojtíky jsme minuli, což je docela škoda.

 4. 34
  Maťa píše:

  Já bych nechal systém takový, jaký je. Určitě bych na 15 minut nezkracoval.

 5. 35
  Tom píše:

  A to já zase jo. :-) Při těch 70 dvojicích už by to asi opravdu 9 kol chtělo.

 6. 36
  visvi píše:

  Zas nemějte velký oči, už při sedmi jste na konci sotva oddechovali :-) Podle mě je pro některé nešachisty stávající počet kol tak akorát. Nejedná se o žádný Světový pohár, ambice proti krajské špičce si musíte plnit na jiných akcích ;-) Smysl tohoto turnaje bych viděl jinde…

  Jinak díky paní Filipové za pěknou akci!

 7. 37
  Tom píše:

  Když nad tím tak přemýšlím, tak máš asi visvi pravdu.

 8. 38
  Maťa píše:

  Líp bych to nenapsal (36)! Prostě je třeba si uvědomit, jaký je hlavní smysl turnaje a čím je turnaj výjimečný. Rozhodně bych všem těm tatínkům, maminkám, dědečkům a babičkám akci neztěžoval přidáváním kol a ubíráním času.

 9. 39
  Vojta M. píše:

  Ok, tenhle rozumný pohled asi vítězí. Je pravda, že my se můžeme vydovádět jinde. A tohle je pro rodiče, sourozence a příležitostné šachisty lepší. Vojtíky si holt budeme muset pinknout jinde. Tady dostal tu čest pouze Víťan :P

 10. 40
  Vojta M. píše:

  A kdybych byl Havelka, tak bych ještě dodal. No jo, Moravcovi se to kecá, vo světovým poháru…. :D

 11. 41
  plukovník píše:

  Jsou někde k nalezení fotky z tunaje? Rád bych něco dal na pansach.

 12. 44
  Pavel Vojta píše:

  Vojta M.: Taky jsem se těšil, že si s vámi zahrajeme. Takhle jste to druhé místo dostali zadarmo :-) .

1 2

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist