TJ Spartak Vlasim
16
Úno

Pozvánka na turnaj rodinných dvojic

V sobotu 29. února se v Pravoníně uskuteční již 12. ročník oblíbeného turnaje určeného pro rodinné dvojice (sourozenci, rodiče+děti, prarodiče+děti, bratranci, tetičky+děti – příbuzenské vztahy do synovců a neteří). Podmínkou účasti je, že jeden z účastníků ve dvojici musí být narozen v roce 2002 a mladší. Z kapacitních důvodů je počet dvojic omezen na 60, tak neváhejte s přihláškou, zbývá posledních šest míst … Pořadatelský tým na čele s výbornou organizátorkou Marií Filipovou (rozlosování bude provádět Petr Havelka) dává záruky, že akce bude vydařená a kvalitně obsazená.

Stručný výtah z propozic:

ŠK PRAVONÍN

Váš srdečně zve na:

12.ROČNÍK TURNAJE RODINNÝCH DVOJIC

Datum konání: sobota 29. 2. 2020

Místo konání: Spolkový dům  PRAVONÍN (na návsi nová budova na křižovatce, čp. 50)   Nutné přezůvky!!!

Prezentace do 9.00h., začátek v 9,15h.

Hrací systém: švýcar na 7 kol, tempem 2×20 minut

Hrací materiál: Šachovou soupravu + funkční  šachové hodiny doveze každá dvojice

Startovné: 300 Kč za dvojici

Ceny: putovní pohár, medaile, krásné věcné ceny pro všechny účastníky. Podle informací paní Filipové by měl být cenový fond podobně bohatý jako minulé roky!!!

Přihlášky: na mail Petra Havelky: havelka.sachy@wo.cz, případně Marie Filipová: e-mail: filipova.marie@seznam.cz  V případě, že by nějaká přihlášená dvojice věděla, že nemůže přijet, tak se prosím odhlaste (umožníte tak účast jiné dvojici, která se z kapacitních důvodů již nevejde).

Kapacita hrací místnosti je omezena, nutno se předem přihlásit!

Kompletní propozice

Do turnaje je 2 týdny před akcí přihlášeno 54 dvojiček. Vítězství z loňska obhajují Voříškovi. Hrát se nebude ale jen o celkové vítězství. Krásné ceny jsou připraveny i pro vítěze kategorií se součtem věku do 20, 40 a 60 let. Oceněni budou i nejlepší na jednotlivých šachovnicích, nejmladší a nejstarší dvojice atd., atd.

Průběžný stav přihlášek

Neváhejte a přijeďte si v sobotu 29. 2. 2020 do Pravonína zahrát. Můžete se těšit na pohodový turnaj a hodnotné věcné ceny!

Připomínka minulých ročníků: 2019, 2018, 2017, 2016, 2015

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist