TJ Spartak Vlasim
18
Čvn

Pochod k 700. výročí založení města Vlašimi

Úmysl shromáždit v jeden den na jedno místo všechny členy zájmových útvarů, spolků, sportovních oddílů, zkrátka všech, kdož svůj volný čas stráví smysluplnou činností, se ve Vlašimi opravdu povedl.

Veliký dík náleží organizátorům, kteří odvedli neuvěřitelně kvalitní práci. Navíc přálo počasí a neskrývavé dojetí pana starosty Luďka Jeništy, když se všichni účastníci shromáždili v zámeckém parku před hlavní tribunou, bylo na místě. Odborníci a sčítači se sjednotili na čísle 1213!!!


Upoutávka na pochod Vlašimí

Naši šachisté z kroužků MěDDM Vlašim se představili ve svých šachových kostýmech, které jsme vylepšili o doplňky. Moji milí, moc jste se líbili! Nespočet lidí za námi přišel a velice naši skupinu chválil. Navíc jsem byla ráda, že jste všichni k prezentaci šachu ve Vlašimi přistoupili zodpovědně. Jedna paní přišla a nešetřila chválou: „Originální, vtipné, líbivé, vynikající nápad,  kvalitně ušité a výborně odprezentované….“. Děkujeme za pochvalu všem. I my jsme se snažili, abychom se „blýskli“ co nejlépe. Starším dětem děkuji, že se starali vzorně o pěšáčky, kteří šli před nimi. Vím, že vám bylo v kostýmech trochu teplo, ale zvládli jste vše na jedničku s hvězdičkou!

NA VŠECHNY, KDOŽ JSTE SE ZÚČASTNILI SPOLKOVÉHO POCHODU JSEM NESMÍRNĚ PYŠNÁ, MOC A MOC VÁM DĚKUJI ZA VZORNOU REPREZENTACI ŠACHU VE VLAŠIMI.

Děkuji i našim dětem „v zeleném“, to byly děti ze MŠ, kteří byli náhradníky do kostýmů (nebylo jednoduché operativně kompletovat všechny šachové figury, někdo onemocněl, někdo nemohl jít z jiných důvodů…, ale vše jsme zvládli. Děkuji vlajkonošovi Sanymu, který se své povinnosti zhostil také na výbornou. I ceduli „ŠACHISTÉ“ jsme měli moc pěknou, byla oboustranná, a tak Lenka, která ji nesla byla vidět ze všech stran. Děkuji trenérům, doprovodům (učitelky z MŠ, pomocnice při našich turnajích, které nesly šachovnici, čímž byla celá naše skupina působivější a pak nám šachovnice posloužila k sezení a odpočinku.

Většina zůstala po průvodu na program, který v parku probíhal. Děti se rozeběhly za všemi možnými atrakcemi a hracími koutky, další se zase občerstvovali ve stáncích rozmístěných po zámeckém parku.

Další fotky

(autorka článku: Marie Filipová)

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist