TJ Spartak Vlasim
05
Úno

Patnáctý turnaj, šestá simultánka

Stejně jako v minulých letech dostaly děti z našeho regionu možnost strávit pololetní prázdniny boji za šachovnicí. Šachová škola STAMAT uspořádala 2. února svůj patnáctý turnaj a jeho účastníci navíc dostali možnost zahrát si v simultánce proti dvěma úspěšným vlašimským reprezentantům. Akce proběhla v prostorách jídelny ZŠ Dukelská v Benešově. Zúčastnilo se jí 51 mladých nadějí.

 
Hrací prostory

V turnaji dominoval Kryštof Křížek, následovaný Ivanem Melnikovem a Jáchymem Hrbkem. Nejlepší dívkou se stala Kamila Steinová. Stříbro vybojovala Patricie Fuxová a bronz získala Natálie Skolková. V kategorii určené pro hráče bez výkonnostních tříd se radoval z vítězství Michal Švadlenka. Za ním skončili Petr Bažant a Lukáš Řezníček.

 
Nejlepší trojice

 
Nejlepší dívky

 
Nejlepší hráči bez výkonnostní třídy

Po vyhlášení výsledků, z něhož si každý odnesl drobnou cenu, proběhla simultánka s Anežkou Vlkovou a Františkem Helebrandem, členy vlašimského družstva, které v loňském roce vybojovalo stříbrné medaile v Extralize mládeže. Proti nim zasedlo 30 odvážlivců, včetně rodičů. Remízy vydřeli Kryštof Křížek, Dalibor Křivánek, Josef Vajdík a Kamila Steinová. Janu Rybáčkovi a Romanu Šimákovi se dokonce podařilo vyhrát.

 
Simultánka začíná

Jménem Šachové školy STAMAT děkuji všem dětem a rodičům za jejich účast. Budeme se těšit na shledanou na některé z našich dalších akcí.

Výsledky
Simultánka
Fotky
Průběžné pořadí STAMAT ligy 2017/2018

(autor článku: Patrik Pýcha)

4 reakcí na “Patnáctý turnaj, šestá simultánka”

 1. 1
  Maťa píše:

  Všem případným zájemcům připomínám, že na Velký pátek pořádá ŠŠ STAMAT žákovský turnaj v Choceradech. Menší akce (odhaduji do 50 účastníků), vhodná i pro začátečníky. Propozice: http://www.sachystamat.cz/wp-content/uploads/2018/03/16_turnaj.pdf, průběžně doplňovaná startovní listina: http://chess-results.com/tnr342542.aspx?lan=5.

 2. 2
  Maťa píše:

  Článek Patrika Pýchy o včerejším turnaji v Choceradech: http://www.sachystamat.cz/?p=1585. Upozorňuji na věk vítěze Michala Švadlenky z Kobylis – 6 let!

 3. 3
  Maťa píše:

  Jako obvykle pořádá šachová škola STAMAT o pololetních prázdninách jeden ze svých turnajů. Tentokrát to vychází na pátek 1. února a stejně jako v minulých letech bude po turnaji pro zájemce možnost poměřit síly v simultánce, letos s Nelou Pýchovou a Anežkou Vlkovou. Turnaj je vhodný i pro začátečníky, bývá jich tam hodně. Předpokládám, že po zítřejší DPH zveřejní Petr Havelka předběžnou startovní listinu. Propozice: http://www.sachystamat.cz/wp-content/uploads/2019/01/18_turnaj.pdf.

 4. 4
  Petr H. píše:

  Už je to tam (tady …) http://chess-results.com/Tnr409846.aspx?lan=5

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist