TJ Spartak Vlasim
15
Dub

Memoriál F. Michálka v Pečkách     

V sobotu 13. dubna probíhal v Pečkách turnaj tříčlenných družstev, kam se přihlásili tři žáci z Vlašimi. Členem družstva byl i náš Jan Babický, který navštěvuje  šachové kroužky Domečku Vlašim. Jejich družstvo neslo název „JÁ NEVÍM“  a hráli v něm Michael Stein, Michal Blahoš a Jan Babický.

Turnaje se zúčastnilo 17 tříčlenných družstev a náš tým zvítězil přesvědčivým výsledkem 19,5 bodů, druhé družstvo JOLY Lysá nad Labem A uhrálo 15,5 bodu. První nasazený v našem družstvu Michael Stein uhrál 6 bodů, na druhé šachovnici hrál Michal Blahoš, který uhrál plný počet bodu, tedy 7 a na třetí šachovnici velice pěkně hájil naše barvy Honza Babický, který vybojoval výborných 6,5 bodu. Odměnou soutěžícím byl pěkný pohár, diplom, medaile a hodnotné ceny. Posíláme velkou gratulaci.

     Děkujeme klukům za vzornou reprezentaci.

Výsledky

Stránky pořadatelů

(autorka článku: Marie Filipová)

5 reakcí na “Memoriál F. Michálka v Pečkách     ”

 1. 1
  Zdeněk Ryšánek píše:

  Tak tomu říkám výsledek.
  Jedna remíza a jediná prohra, ještě na prvním „prkně“. 19 výher. Gratuluji. Fandím všem, a nejvíc Michalu Blahošovi, spoluhráči z céčka.

 2. 2
  Zdeněk Ryšánek píše:

  P.S. Frantu Michálka jsem znal. Byl to silný KM v dobách mých začátků.

 3. 3
  Maťa píše:

  Také gratuluji! Naši kluci byli jasnými favority, což suverénně potvrdili. Zajímalo by mě, který z nich si přivlastnil pohár, ten se blbě dělí. :) Jinak účast si zorganizovali sami mezi sebou, což oceňuji – je vidět, že je šachy hodně baví, když si hledají příležitosti, kde si zahrát. Jak mi včera v Pravoníně říkal Míša, akci objevil a spoluhráče oslovil Honza, na turnaj všechny vezla paní Blahošová. A název vymyslel Michal. Míšovi se tam líbilo, jen to prý očekával silnější.

  Zdeněk (2): Taky si pana Michálka pamatuju, i jsem si s ním zahrál vážnou partii (prohra). Je dobře, že na něj v Pečkách vzpomínají.

 4. 4
  Tom píše:

  Paní Filipová mi poslala lepší fotku z vyhlášení, tak jsem jí do článku vložil.

 5. 5
  Maťa píše:

  Ještě jsem si vzpomněl, že pan Michálek byl prvním kandidátem mistra, kterého jsem viděl hrát vážnou partii. Je to už 33 let, co jsem sledoval, jak v zápase Pečky-Zdislavice na 1. desce porazil pana Innemanna. Tenkrát jsem v tom zápase nehrál, jen jsem se díval, ale o tom už řeč někdy v minulosti byla. :-)

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist