TJ Spartak Vlasim
 • O oddílu

 • Ankety

  Kolik účastníků bude mít srpnový šachovo-sportovní tábor v Růžené u Milevska?

  Zobraz výsledky

  Nahrávání ... Nahrávání ...
 • Poslední komentáře

  • Tom o Czech open 2023: “Kluci mají po 3. kolech na svém kontě 2 body. Ríšu i Kubu lze dnes opět sledovat na onlinech (od…Čvc 22, 15:49
  • Tom o Litoměřice – Vlašim 6:2: “Včera byly v Pardubicích rozlosovány ligové soutěže pro sezona 2024/25. Vlašimské áčko hraje v 1. lize 6x venku, jinak je…Čvc 21, 07:46
  • Maťa o Czech open 2023: “Držím palce a dneska kluky zkontroluju osobně. :)Čvc 20, 10:59
  • Tom o Czech open 2023: “V Pardubicích včera odstartovaly hlavní turnaje. Fandit můžete Ríšovi a Kubovi, oba by v dnešním 2. kole měli být na…Čvc 20, 07:09
  • Maťa o Vsetín 2024: “V článku jsem zapomněl zmínit, že po cca 8 letech byla znovuotevřena kultovní restaurace U Trpaslíka. Ale už to není…Čvc 19, 22:50
  • Tom o Vsetín 2024: “Dopoledne (možná už od včerejška) nefungoval plugin na přehrání partií. Už je to OK (děkuji Ondrovi Vykoukovi za zprovoznění), tak…Čvc 19, 13:05
  • Jarda P. o Vsetín 2024: “Pěkně :-) !Čvc 19, 07:51
  • Cinzano z Bergeracu o Královský gambit is not dead!: “A já upřesním, že Královský gambit je pouze 2.f4. Tahle zajížďka přes Vídeň je pro ortodoxní vyznavače KG asi jako…Čvc 17, 14:31
 • Rubriky

04
Zář

Kuba po 10 letech napodobil tátu

V roce 2012 vyhrál 10. ročník Tomáš Vojta, o 10 let později dvacátý Kuba Vojta. Jubilejní ročníky Openu Říčany patří Vojtům. :-)   Kuba uhrál 7,5 bodu a jistě ho potěšila 1. cena ve výši 13 500 Kč! Druhý skončil Honza Soural a třetí s bodovou ztrátou FM Michal Novotný. Velká gratulace!

Výborně si v turnaji vedli i Vojta Dudek a Kryštof Křížek. Oba měli perfo +- 2200 a připsali spoustu elobodů.  Podrobněji zhodnotí v následujících dnech příjemný týden v Říčanech vítěz turnaje. Těšit se můžete i na nějakou tu komentovanou partii.

Výsledky na chess-results

Stránky turnaje

9 reakcí na “Kuba po 10 letech napodobil tátu”

 1. 1
  Tomáš Gergelits píše:

  Gratuluji Kubovi k parádnímu kousku :-) !
  Nejen, za prvenství v silně obsazeném turnaji, ale i za skutečnost, že vítězství se mu podařilo hezky zapasovat desátým výročím do přehledu vítězů Openu v Říčanech.
  Gratuluji i všem dalším účastníkům z Vlašimi; Vojta a Kryštof skvěle předstihli svoje nasazení, jen Martin měl smůlu v podobě syndromu prohry v posledním kole švýcaru. Bez ní by ovšem nebylo úspěchu Kuby. Oba v posledním kole předvedli neúprosný rytířský souboj.

 2. 2
  Tomáš Gergelits píše:

  Tome a Kubo, táta a děda z vás má určitě tam nahoře radost.

 3. 3
  Vlada píše:

  Kuba by měl zapracovat na nasledovnikovi, aby ve 30. ročníku převzal štafetu další Vojta :-D
  Jinak gratuluji k pěknému úspěchu.

 4. 4
  Tom píše:

  Vlada: To jsem mu říkal taky, ale prý 30. ročník vyhraje ještě sám. :-D

 5. 5
  Tom píše:

  Koukám, že Kuba vyhrál v Říčanech docela silnou blicku. Zahrál si i David a Kryštof. Gratulace k 1. místu.

 6. 6
  Tomáš Gergelits píše:

  Kubovi též gratuluji k vítězství bleskovky v silné konkurenci. Je vidět, že Říčany Vojtům svědčí.

  Škoda, že ze Říčan nejsou alespoň v hlavním A-turnaji aspoň z předních desek on-liny, i zde bych si velice rád zafandil. Tak velký a úspěšný oddíl by si to býval snad mohl zařídit. Škoda.
  Tak i bez on-linů, Kubo, přeji i ve vážných partiích cestu až na vrchol :-).

  Samozřejmě držím palce do zbývajících kol i dalším želízkům v ohni, především Jirkovi Petráškovi, dále Jurovi Steinerovi, Petru Hroníkovi a Pepi Dudkové.

  Absence on-linů v Říčanech má ještě další vedlejší efekt: k aktuálnímu turnaji vysoké úrovně vedeme diskusi pouze pod článkem téměř dva roky starým …. :negative:

 7. 7
  Tom píše:

  Fandící článek k Říčanům jsem neměl čas napsat. Věřím ale, že Kuba o Openu Říčany něco napíše a okomentuje nějakou partii. Zejména, když k vítězství v bleskovce přidal i výborné 2. místo v klasickém turnaji. Gratulace! :good:

 8. 8
  Tomáš Gergelits píše:

  Kubo, též gratuluji ke skvělému 2.místu v A-turnaji v Říčanech!

  Mám jen jednu nejasnost k párování dvojic: opravdu byla dvojice Jun-Burdalev nalosována ke vzájemné partií v osmém i v devátém kole ?!? Pokud zná někdo odpověď, předem díky za ni.

  Nebo je to opravdu tak, že na mobilu na pláži na to špatně vidím ?!?

 9. 9
  Maťa píše:

  Také gratuluji Kubovi ke stříbru! Pěkně zahrál i Jirka Petrášek (perfo 1858), dařilo se také (do loňska naší hráčce) Pepi Dudkové, která například porazila Petra Hroníka. Výsledky: https://chess-results.com/tnr914867.aspx?lan=5&art=1&rd=9&turdet=YES&flag=30.

  Tomáš (8): V 8. kole se Burdalev nedostavil, takže kontumace. To se pak bere tak, že spolu nehráli.

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist