TJ Spartak Vlasim
08
Kvě

Krajský přebor v rapidu mládeže

První květnovou sobotu se již podruhé sjeli do Milovic mladí šachisté, aby ve třech věkových kategoriích bojovali o tituly krajských přeborníků v rapid šachu. Náš region kromě tradičně mohutné skupiny říčanských šachistů reprezentovaly už jen děti ze Sedlčan, Kuba Mlýnek z Týnce a ve vlašimském dresu bojující Lenka Kváčová a Jirka Petrášek.


První kolo začíná …

Jirka patřil k favoritům mezi chlapci do čtrnácti let. V turnaji bohužel dvakrát prohrál a pět výher ho díky horšímu pomocnému hodnocení zařadilo na páté místo. Kuba Mlýnek získal také pět bodů, díky nejlepšímu pomocnému hodnocení obsadil třetí místo a vybojoval postup na MČR.


5. kolo – budoucí medailisté bojují v popředí turnaje

Mezi dívkami do 12 let bojovala Lenka Kváčová. Její věková kategorie bývá silně obsazená a bylo tomu tak i letos. A bohužel i letos na Lenku zbyla jen bramborová medaile. Oba vlašimští reprezentanti čtvrtým a pátým místem ve svých kategoriích ostudu určitě neudělali. Oba čekali o trochu víc, ale zklamání určitě za chvilku zažene vzpomínka na pěkný turnaj v pěkném prostředí a navíc za pěkného počasí. To jsme ocenili zejména my „doprovodi“. :-)

Výsledky

(autor článku: Petr Havelka)

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist