TJ Spartak Vlasim
03
Kvě

KP družstev mladších žáků

V tradičním termínu (1. května) a na tradičním místě (v Říčanech) se odehrál Krajský přebor družstev mladších žáků. V MěKS „U Labutě“ se sešlo 17 týmů a zahrály si na 7 kol tempem 20+10 o tři postupová místa na mistrovství republiky.

3x se podařilo vlašimskému týmu tento přebor vyhrát (2010, 2013 a 2015), tyto časy jsou ale pryč a v současné době je úspěchem už jen to, že se podaří 6členné družstvo sestavit. Ve středu vlašimské děti pod vedením trenéra Lukáše Filipa obsadily ziskem 10 bodů pěkné 9. místo a snad se tím zase začíná blýskat na lepší časy.

Výsledky na chess-results

2 reakcí na “KP družstev mladších žáků”

  1. 1
    Maťa píše:

    V Říčanech jsem se byl na tuto akci podívat po hodně dlouhé době, naposledy snad v roce 2018, kdy jsem tam vedl tým Stamatu, který měl šanci postoupit na MČR, což se tenkrát i povedlo. Tentokrát jsem byl jen v roli diváka, o tým se pečlivě staral Lukáš. Myslím, že tento tým má perspektivu, pokud se tomu kluci budou věnovat, většina družstva si může zahrát mladší žáky ještě dvakrát. Píšu „kluci“, protože dívka byla půjčená ze Šachklubu Tábor. (Mimochodem, maminka Samanthy Kadlecové Andrea, za svobodna Odehnalová, si za Vlašim také zahostovala, konkrétně v sezoně 2002/2003 v Extralize dorostu.) V turnaji nám neprospělo volno v 1. kole – po kontumační výhře jsme se dostali na silnější soupeře (na první tři kola navíc nebyl Jenda Vilinger, který coby člen Ninja Kids předváděl ve vlašimském parku japonská bojová umění) a dostali dva kanáry. Pak už to šlo, skalpy Říčan B a Řevnic jsou pro nově budovaný tým pěkné, stejně tak remíza s pátým Buštěhradem.

  2. 2
    Tom píše:

    Podrobnější článek Lukáše na stránkách Pravonína: ODKAZ

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist