TJ Spartak Vlasim
24
Dub

Dorostenecké soutěže jdou do finále

Tomáš Vojta

Nejvyšší dorostenecké soutěže mají o nadcházejícím víkendu na programu poslední čtyři kola a vlašimské týmy do nich vstupují ve výborném výchozím postavení. Béčko je po sedmi odehraných kolech čtvrté a áčko po vítězství v základní části vstupuje do finálových bojů dokonce z místa prvního!

Extraliga mládeže

Boje vypuknou ve Vlachovicích u Nového Města na Moravě v pátek v 16 hodin, kdy nás čeká Slavia Orlová. V sobotu se pak utkáme s brněnským dvojblokem v pořadí Duras BVK Královo Pole a Lokomotiva. Extraliga pak vyvrcholí nedělním mačem s Polabinami. Soutěž je výborně rozehrána a naši mladíci určitě budou chtít útočit na mety nejvyšší a obhájit loňský titul. Jak dopadnou, si můžete tipnout v právě probíhající anketě. Hraje se tempem 1,5h. na partii s přídavkem 30s. za provedený tah. Z Vlachovic budete moci sledovat online přenos ze všech partií finále“A“.

Stránky pořadatelů

Stránky věnované Extralize mládeže

Článek Vítka Moravce o loňském vítězství v Extralize

1. liga mládeže

Závěrečné soustředění 1. ligy mládeže se koná v Táboře a na rozdíl od Extraligy se začíná až v sobotu, kdy nás čeká silný tým Horní Stropnice a pak trochu slabší Jihlava. V neděli pak změříme síly s domácími týmy Táborem“A“ a „B“. Naše béčko by se mohlo pokusit i zaútočit na bronzovou medaili (což se ještě nikdy v minulosti nepovedlo a byl by to veliký úspěch), ale i jakékoli umístění v první polovině tabulky bude dobrým výsledkem. Hraje se stejným tempem jako v Extralize, tedy 1,5h. na partii s přídavkem 30s. za provedený tah.

Stránky pořadatelů

Stránky věnované 1. lize mládeže

V případě, že v hracích budovách bude přístup na internet, můžete pod tímto článkem očekávat průběžné zprávy jak z Vlachovic, tak z Tábora. Držte dětem palce!

126 reakcí na “Dorostenecké soutěže jdou do finále”

1 3 4 5
 1. 121
  Jarda P. píše:

  Gratulace béčku. Víkend můžeme považovat za poměrně zdařilý :-) !

 2. 122
  Tom píše:

  Patriku, to jsem rád, že ty voloviny, co do těch komentářů píší, vás občas pobaví. Ostatně proto to taky dělám. Jdu napsat něco seriózního, aby jste neřekli, že vás jen zlobím. ;-)

 3. 123
  Jirka M. píše:

  Gratulace béčku, vůbec nejste žádná béčka :D !

 4. 124
  Zdeňka M. píše:

  Gratuluji áčku i béčku – krásný víkend, radost sledovat! :)

 5. 125
  Jukelník píše:

  Připojuji se ke gratulantům. Úžasný výsledek.

 6. 126
  Maťa píše:

  Děkuji všem za fandění, pomohlo to! Dnes se nám zápas tolik nepovedl, ale toho, že bychom přišli o titul, jsem se neobával – na prohru 5:1 to podle mě nebylo nikdy (Vojta měl sice pěšce méně, ale Martin stál dobře, Víťa taky…). Myslím, že navzdory dnešní prohře jsme zvítězili zaslouženě, mimo jiné jsme v základní skupině vyhráli vše, zatímco Polabiny zaváhaly s BŠŠ, která nakonec nahoru nepostoupila…

  Jinak gratuluji béčku k pěknému výsledku, za vedení týmu děkuji Tomášovi i Petrovi!

  Jirka M. (111): „Je těžké titul získat, ale ještě daleko těžší ho další rok obhájit.“ Máš pravdu a podle Jardy Říhy máme na 50 let utrum ;-) : http://sachyricany.cz/postupujeme-do-extraligy-mladeze/

1 3 4 5

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist