TJ Spartak Vlasim
20
Dub

Dorostenecké soutěže jdou do finále

Nejvyšší dorostenecké soutěže mají o nadcházejícím víkendu na programu poslední čtyři kola. Vlašimské áčko zvládlo základní část extraligy velmi dobře, když obsadilo ve východní skupině 2. místo. Smůlou bohužel je, že si do finálové skupiny přeneslo jen 2 remízy, a tak vstupuje do bojů až ze sedmého místa. Na stejném místě najdeme i béčko v 1. lize.

Extraliga mládeže

Finále vypukne ve Vlachovicích u Nového Města na Moravě v pátek v 16 hodin, kdy nás čekají TJ Kobylisy. V sobotu se utkáme s Libercem a největším favoritem z Klatov a Extraliga vyvrcholí nedělním mačem s Bohemkou. Naši mladíci budou určitě chtít postavení v tabulce vylepšit. Jak si povedou, si můžete tipnout v právě probíhající anketě. Hraje se tempem 1,5h. na partii s přídavkem 30s. za provedený tah. Z Vlachovic budete moci sledovat online přenos ze všech partií finále“A“.

Stránky věnované Extralize mládeže

1. liga mládeže

Závěrečné soustředění 1. ligy mládeže se koná kousek od Zvíkova v rekreačním zařízení Štědronín-Plazy a na rozdíl od extraligy se začíná až v sobotu. V tento den nás čeká áčko a béčko ŠK 64 Plzeň.  V neděli pak změříme síly s Vyšehradem a Porgem Praha. Naše béčko se pokusí nespadnout do sestupového pásma, na což by mělo stačit vyhrát 2 zápasy. Hraje se stejným tempem jako v extralize, tedy 1,5h. na partii s přídavkem 30s. za provedený tah.

Stránky věnované 1. lize mládeže

V případě, že v hracích budovách bude přístup na internet, můžete pod tímto článkem očekávat průběžné zprávy jak z Vlachovic, tak ze Štědronína. Z extraligy můžete samozřejmě sledovat i online přenosy. Držte dětem palce!

(autor článku: Tomáš Vojta)

104 reakcí na “Dorostenecké soutěže jdou do finále”

1 2 3 4
 1. 91
  Richard, Sr píše:

  To samozrejme nepsal Jr

 2. 92
  Ivo píše:

  Po remíze Vojty V prohráváme s PORGem 0,5:5,5.

 3. 93
  Maťa píše:

  Zdravím už z Vlašimi! Nakonec je z toho 5. místo, ale výkon týmu určitě dobrý, bohužel nám tentokrát nepřálo štěstí na výsledky okolních zápasů. K medailím zas tolik nechybělo…

  Béčko by se asi mělo zachránit. Děkuji Ivovi za starost o tým, dozor i zprávy z místa konání, byť z některých jsme moudří nebyli :-) . Příklad: „Pozice je přibližně vyrovnaná, Vojta má pěšce víc…“ :-)

 4. 94
  Ivo píše:

  Maťo, to jsi nevybral zrovna reprezentativní větu :-) Pozice je přibližně vyrovnaná, Vojta má p víc…co je na tom nepochopitelného? ;-)

 5. 95
  Maťa píše:

  Nebylo nám jasné, jestli za toho pěšce je kompenzace, nebo nikoliv. Pokud to byl čistý pěšec, pak nebyla pozice vyrovnaná, stav materiálu je součástí hodnocení pozice :-) .

 6. 96
  Ivo píše:

  No právě, materiál navíc kompenzovaný soupeřovou aktivitou = rovina

 7. 97
  Maťa píše:

  Pak ses vyjádřil dobře, ale na nás příliš stručně :-) .

 8. 98
  Maťa píše:

  Jinak upřesnění Ivova komentáře č. 88. Celkem ze všech čtyř skupin 1. ligy mládeže sestupuje 14 týmů (je 14 vítězů KP), tzn. poslední tři z každé skupiny a pak ještě dva devátí s nejmenším počtem bodů. Na svazovém webu jsou zatím jen konečné výsledky skupiny C, kde má 9. Kuřim 11 bodů, tedy méně než naše béčko. A skončilo naše béčko deváté? Předstihly ho Brodce i Budějovice?

 9. 99
  Ivo píše:

  Takže padají dokonce dvě družstva? To bude ještě zajímavé.. Prý se ještě nikdy nestalo, aby spadl někdo s 12 body… Brodce i Budějovice vypadaly vyhraně, když jsme odjížděli..

 10. 100
  Maťa píše:

  Oficiálně padá těch 14, jak jsem psal, tedy dvě z 9. míst. Ale málokdy se přihlásí všichni oprávnění, možná se ještě nikdy nestalo, že by se všichni přihlásili … ale je to jen dojem, zjištěné to nemám :-) . Každopádně už ta Kuřim B nám zajišťuje pozici prvních náhradníků, pro úplnou jistotu by to potřebovalo ještě jeden tým na 9. místě s nižším počtem bodů

 11. 101
  Petr H. píše:

  Ve skupině A má 9. Buštěhrad (podle nového webu) jen 7 bodů.
  Tedy jsme zachráněni … !

 12. 102
  Maťa píše:

  Je to tak. Já na nový web nechodím, nelíbí se mi, ale asi budu muset začít. Takže gratuluji béčku k záchraně! :-)

 13. 103
  bohouš z buše píše:

  Petr chtěl jistě říci: „Buštěhrad B“ :-)
  Stačí chodit na chess-results ;-) mně se nový web (družstva) také nelíbí

 14. 104
  Maťa píše:

  Nakonec i ve skupině D má devátý Vsetín o bod méně než my, takže vlastně záchrana v „suchym triku“ :-) .

1 2 3 4

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist