TJ Spartak Vlasim
31
Kvě

Další velká medaile pro Vlašim!

Družstvo starších žáků má bronz z MČR

(aktuálně) Ani „zestárnutí“ mnoha opor nezastavilo tým Vlašimi v cestě za další medailí na legendárních Šachových Zaječicích! Družstvo vedené trenérem Ondřejem Matějovským ve složení 1. Mládek R., 2. Šolc F., 3. Voříšek J., 4. Vlková A., 5. Vojta J., 6. Píšová P. vybojovalo v konkurenci absolutní české špičky bronz na Mistrovství ČR šestičlenných družstev starších žáků v rapid šachu (na fotce Anežku, které musela hned po posledním kole odcestovat, zastupuje Nela Pýchová, která pomáhala Ondrovi tým vést).

Podrobný článek o úspěšném víkendu na Seči slíbil napsat Ondra Matějovský.

Výsledky na chess-results

Fotky od Nely Pýchové, Fotky od paní Filipové

Stránky pořadatelů

10 reakcí na “Další velká medaile pro Vlašim!”

 1. 1
  Jarda P. píše:

  Ještě jednou velká gratulace ! Když se podíváme na vlašimská umístění na Zaječicích za posledních 6 let,je to paráda. Nejhorším umístěním je loňské 5.místo :-) .

 2. 2
  Tom píše:

  Tento tým má velkou perspektivu (většina družstev, z kterými jsme hráli, byla o hlavu větší :-) ). Tedy je tu naděje, že v dalších letech ještě nějaký ten úspěch přidá. :-)

 3. 3
  Maťa píše:

  Nela na pódiu nezastupovala Anežku, jedna z medailí byla i pro ni. Tu Anežčinu má na fotce na svém krku medvěd a Anežce byla později doručena na rodinnou sešlost do Zbraslavic, kam ji Karel Jukl odvezl hned po skončení poslední partie (Karle, ještě jednou díky!). Zásluhou Nely jsme měli nejúhlednější zápisy o utkání, říkala Zuzka Píšová :-) .

 4. 4
  Blanka píše:

  Tým hrál skvěle a velmi vyrovnaně. Neměli žádné slabé místo :-)

 5. 5
  fanda P píše:

  Průměrný věk hráčů:
  1. SK OAZA Praha „A“: 14
  2. 2222 ŠK Polabiny „A“: 13,4
  3. TJ Spartak Vlašim „A“: 12,5
  4. BŠŠ Frýdek-Místek „B“: 10,8 !
  Pro ty tři „experty“, kteří tipovali, že naši budou hůře jak 3O.:
  Všech šest hrálo na posledním MČR jednotlivců s průměrným umístěním 5,5 (1,2,3,7,9,11).

 6. 6
  Tom píše:

  4. místo Frýdku s takto nízkým věkovým průměrem bylo fantastické (a to ještě toho nejlepšího 9letého Ríšu Stalmacha nechali hrát turnaj dvojiček). Frýdek bude za 14 dní na MČR družstev ml. žáků jasným favoritem a nejspíše se tam bude hrát jen o 2. místo.

 7. 7
  Maťa píše:

  Kromě Ríši Stalmacha, který ve dvojičkách podle očekávání uhrál 9/9, chyběl béčku BŠŠ Petr Gnojek (elo 1732). Ani to ale nebránilo mladíkům z Frýdku-Místku trápit ty nejlepší – porazili vítěznou OAZU i druhé Polabiny, s námi remizovali… Skoro si nedovedu představit, že by MČR mladších žáků v Hradci vyhrál někdo jiný :-) .

 8. 8
  Robin píše:

  Hezky pěkně! Gratuluji všem! :)

 9. 9
  Tom píše:

  Závěrečná zpráva pana Hájka publikovaná na NŠS (i s fotkami našich družstev):
  http://www.nss.cz/lonske-medailove-repete

 10. 10
  Maťa píše:

  Slíbenou reportáž letos opravdu napíšu (Tomáš mi cestou ze Seče připomínal, že vloni se to nepovedlo), už jsem téměř na konci. Také jsem v týdnu poslal stručnou zprávu do tisku, zatím ji v internetové verzi zveřejnila Jiskra: http://www.jiskra-benesov.cz/clanek/dalsi-cenne-medaile-z-sachu-do-vlasimi-7175. Jsem zvědav, zda se objeví i v tištěné variantě, tam nám v poslední době moc šachů nedávali (např. nepublikovali Patrikovy články o MČR v Koutech a Extralize mládeže)…

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist