TJ Spartak Vlasim
03
Bře

Béčko na 3. místě ve 2. lize!

6:2, 6:2, 6:2, jak Nadal na nedávném grandslamu v Melbourne drtí vlašimské béčko své soupeře ve 2. lize. Vím, je to dost divná věta, ale ty poslední tři výsledky s šestkou na začátku si o nějaký tenisový příměr říkají. :-) V 9. kole naší formu odnesl tým s názvem Unichess Sekáček.

O utkání se nemá cenu příliš rozepisovat. Hosté totiž pojali zápas poněkud svérázně a přišlo mi, že jediným jejich cílem je, aby ho už měli za sebou. Po rychlé výhře Kryštofa, kterému soupeř bod doslova věnoval, dali další 4 partie za remízu hned po zahájení, a to ještě Kuba a David remízy odmítli. Zbylé 3 dohrávané partie jsme pak zvládli na jedničku, nebo lépe řečeno na tři jedničky. Z ukázek není pomalu co vybírat, tak alespoň závěr Davidovy partie a celá Kubova (Kubovi jako vždy děkuji za okomentování).  

Pohodová výhra nás posunula na výborné 3. místo v průběžné tabulce a je již jasné, že vlašimské béčko dosáhne nejlepšího výsledku ve své historii (tím je zatím 7. místo ve 2. lize v sezoně 19/20). Předposlední zápas letošního ročníku nás čeká 20. března v Klatovech, a jestli vše klapne, tak si stejně jako nedávno proti Písku užijeme pěkný víkend včetně sobotního výletu. :-)  

Stránky 2. ligy

(autor článku: Tomáš Vojta)

11 reakcí na “Béčko na 3. místě ve 2. lize!”

 1. 1
  Blanka píše:

  Dnes v Klatovech proti sobě hraji:
  Hurdzan – Mejzlik
  Folk – Pýchová
  Flajsman – Hrdina
  Kopřiva- Voříšek
  Eretova – Zvolensky
  Roubal – Dudek
  Hrdlica- Vojta
  Furbacher – Matějovský

 2. 2
  Jarda P. píše:

  Tak jsem zvědav, jak jste včera potrénovali ;-) .

 3. 3
  Blanka píše:

  Maťa vyhrál. David a Kuba prohráli. 1-2.

 4. 4
  Blanka píše:

  Nela remizovala, Robin prohrál.

 5. 5
  Blanka píše:

  Tomáš remizoval.

 6. 6
  Blanka píše:

  Ondra vyhrál. Vojta remizoval.

 7. 7
  Tom píše:

  Dnes se nám utkání hodně nepovedlo, ale na našem umístění na 3. místě průběžné tabulky se nic nezměnilo.

  Výsledky 10. kola:
  http://chess-results.com/tnr571484.aspx?lan=5&art=3&rd=10

 8. 8
  Maťa píše:

  Od začátku se to špatně vyvíjelo, ale zase tým prokázal slušnou bojovnost, když za stavu 3:1 pro domácí s nic moc pozicemi na deskách vykřesal slušné šance na 4:4.

  Za tu bojovnost musím pochválit všechny bodující. Nela v časovce odmítla remízu v hodně vyrovnané pozici, tam ale moc dělat nešlo a po 40. tahu to podepsali. Tomáš s pěšcem méně získal šance při útoku na slabého krále, soupeř ale našel věčný šach. Takže 4:2.

  Ondra se dostal z horší pozice a pak trpělivě soupeře přehrál ve vyrovnané koncovce. Najednou to bylo 4:3 a naděje na celkovou remízu zásluhou Vojtovy houževnatosti byly, protože náš hráč v (alespoň pro mě) hodně složité pozici ošidil soupeře o kvalitu a dokázal i (alespoň pro mě :-) ) totálně zablokovanou pozici nějak záhadně otevřít, bohužel ho to ale stálo moc času. Výhra tam pak podle motoru v jednu chvíli byla, ale na půlminutě proti půlhodině to bylo hodně těžký. Takže nakonec těsná prohra 4,5:3,5.

  Ještě bych rád poděkoval Vojtovi s Davidem, že se v sobotu ochotně přesunuli z Luhačovic přes celou republiku až do Klatov. Já teda s nimi, ale sobě děkovat nechci, protože by to vypadalo divně :-) , navíc jsem se snažil místo sebe nasadit Ondru Staňka, který ale bohužel v týdnu onemocněl. Ondrovi taky patří za náhradnickou ochotu poděkování, byť to nakonec nevyšlo.

 9. 9
  Maťa píše:

  Můj výsledkový souhrn pro Benešovský deník: https://benesovsky.denik.cz/ostatni_region/daleky-vyjezd-prinesl-tesnou-prohru-brodce-deklasovaly-soupere-20220324.html.

  Tradičně zmíním, že tučně psaný úvodní odstavec není můj, tentokrát mi redaktor i mírně upravoval text, podle mého názoru k horšímu. :-) Například proč mi změní „podlehli domácímu celku“ na „podlehli s domácím celkem“ mi hlava moc nebere.

 10. 10
  Honza Šťastný píše:

  No protože většina novinářů umí česky výrazně hůř než ty,to je úplně jednoduchý..

 11. 11
  Maťa píše:

  Ještě ten článek zamkli a přečíst si ho mohou jen předplatitelé, jak jsem zjistil, když jsem posílal odkaz Martině Mlýnkové kvůli odstavci o přeboru škol. Tak to už asi nebude číst skoro nikdo.

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist