TJ Spartak Vlasim
13
Dub

Béčko končí na 7. místě KP

Prohrou zakončilo vlašimské béčko své účinkování v Krajském přeboru.  V posledním kole nestačilo minulou neděli na déčko Lysé a silnému protivníkovi podlehlo 5,5:2,5. V soutěži tak zaznamenalo 5 výher a 6 proher, což stačí na umístění ve středu tabulky.

Pozitivní bylo, že se za šachovnice po delší době vrátil Ivo Hradecký a jasně ukázal, že šachy hrát nezapomněl:

Tahouny vlašimského družstva byli v sezoně 2022/23 Standa Vávra a Roman Šimák, kteří odehráli shodně 9 partií (Ondra Matějovský 8).  Poděkování zaslouží Kryštof Křížek, který se dobře zhostil role kapitána.

Příští sezonu pro náš oddíl vyvstává problém, že by všechna naše 8členná družstva (áčko 1. liga, béčko KP, Pravonín RP) měla hrát v jeden den. Osobně si nejsem moc schopen představit, že bychom to s naší malou členskou základnou mohli zvládnout (tak aby to pro kapitány nebylo trápení). Určitě by nebylo od věci si sednout a zamyslet se nad tím.

Stránky KP

(autor článku: Tomáš Vojta)

3 reakcí na “Béčko končí na 7. místě KP”

 1. 1
  Robin píše:

  Za zmíňku stojí i výkon Patrika Pýchy, který uhrál 7/7!

 2. 2
  Tom píše:

  Ještě jsem zapomněl poděkovat Standovi Vávrovi za zaslání fotografií ze zápasu, takže díky Stando! :-)

 3. 3
  Maťa píše:

  Ad 1: Patrikových 7/7 je asi větší událost než mých 8 odehraných partií (jen 3,5 bodu). :-) Zvlášť když vezmeme v úvahu, že hrál s papírově vyrovnanými soupeři.

  Jinak v Lysé jsem hrál poprvé v nové hrací místnosti. Prostory jsou to moc pěkné, ale stejně jsem si nostalgicky vzpomněl na Areál chovatelů drobného zvířectva. :-) A poprvé jsem si v Lysé vařil kafe sám, tak jsem zavzpomínal i na pana Saeckla, který mi ho tam posledních 25 let dělal… https://nymbursky.denik.cz/ostatni_region/nestor-lyskeho-sachu-petr-saeckl-vesel-do-hadova-domu-20210329.html

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist