TJ Spartak Vlasim
18
Říj

Deník z Openu Tatry 2021 – díl 2

Den 6. – Na dnešek hlásili déšť a už od rána poprchává. Kuba se rozhodl si zahrát blicák. Skončil sedmý a vyhrál 10 euro. Po odečtu startovného mu pět euro zbylo. Pěkný výsledek. Celý článek »

16
Říj

Stará garda nás zachránila!

V neděli 10. 10. 2021 začala nová sezóna Regionálního přeboru „C“. Družstvo Pravonína se po letech vrátilo do této soutěže a jeho cílem je udržet se. V prvním utkání čekalo „Pravoňáky“ družstvo Říčan G. Obě družstva povolala k prvnímu Celý článek »

14
Říj

Frýdek nás vzal na Kanáry

První soustředění Extraligy mládeže se konalo stejně jako loni ve Starém Městě (Uherském Hradišti). Páč to nemáme úplně kousek, tak jsme se po skupinkách vydali na místo už v pátek. Mě a Maťu vzal z Vlašimi Dan Houdek, který měl společnou Celý článek »

12
Říj

Deník z Openu Tatry 2021 – díl 1

Den 1. – Pozor na jeleny! Po dvou letech jsme s Kubou opět vyrazili na šachový turnaj Open Tatry do Tatranské Lomnice. Loni se turnaj sice konal, ale situace kolem covidu nevypadala nejlépe a z turnaje jsme se nakonec na poslední chvíli odhlásili. Celý článek »

11
Říj

Míša Stein vyhrál druhé kolo RŽL

V sobotu 9. října 2021 se zúčastnili naši šachisté druhého kola Regionální žákovské ligy v šachu. Pořadatelem byly Sedlčany, ale hrálo se nově v Kosově Hoře. Turnaje se zúčastnilo celkem 48 dětí, které byly rozděleny do tří kategorií Celý článek »

08
Říj

Rozjíždí se soutěže družstev dospělých

Po dorostu, který své dlouhodobé soutěže družstev zahájil minulý víkend, se nám po letní přestávce (a roční pauze) opět rozeběhnou i soutěže družstev dospělých. A tak nebude od věci udělat si takový malý souhrn, co vlašimská družstva hrají Celý článek »

06
Říj

Úvod 1. ligy mládeže – překvapení se nekonalo

Po roční pauze se vrátila ke svým soutěžím i mládežnická družstva. Vlašim byla pověřena uspořádat úvodní sraz skupiny C 1. ligy mládeže. A tak jsme se v sobotu 2. října ráno sešli v klubovně Sporthotelu, připraveni zabojovat o nějaký Celý článek »

02
Říj

Open Tatry – iba pre zaočkovaných!

Hotel Sorea Titris v Tatranské Lomnici bude od soboty 2. 10. dějištěm turnaje o Tatranský pohár. Na tento svátek pro všechny „šachové turisty“ se z Vlašimi již v pátek vydám společně s Danem Houdkem a Voříškovými. Na Slovensku jsou Celý článek »

01
Říj

Začínají nejvyšší dorostenecké soutěže

Ve Starém Městě a na domácí půdě ve Sporthotelu zahájí o tomto víkendu naše dorostenecké týmy úvodními koly své dlouhodobé soutěže. Pojďme se ve stručnosti podívat, k jakým změnám v sestavách došlo oproti loňsku Celý článek »

30
Zář

Soustředění talentů Středočeského kraje

Krajská Komise mládeže uspořádala o uplynulém víkendu v rekreačním areálu Jizbice pod Blaníkem soustředění talentů Středočeského kraje. Zúčastnilo se celkem 46 dětí, mezi nimiž nechyběli ani 3 hráči našeho oddílu: Celý článek »

29
Zář

Memoriál Věry Menčíkové

Početné startovní pole v čele s Davidem Navarou, online přenos ze 32 šachovnic, nádherné prostředí muzea městské hromadné dopravy ve Střešovicích, takový byl 4. ročník Memoriálu Věry Menčíkové. Celý článek »

26
Zář

Střípky z archivu – třetí třetina roku 2001

Pohledem na výsledky rapidů a blicek z konce roku 2001 zakončím své vzpomínkové články týkající se akcí ve třetím tisíciletí (díky časopisu Gambit se dochovalo dokonce několik komentovaných partií z těchto turnajů). Připomenout si můžete Celý článek »

23
Zář

Krajský přebor mládeže 2021 ve Mšeně

Letos se podruhé a doufejme, že naposledy konal Krajský přebor mládeže v šachu v náhradním podzimním termínu. A opět pod taktovkou Romana Burdy, který tentokrát pozval mladé šachisty do Mšena, malého městečka kousek Celý článek »

21
Zář

Rapid v Počátkách

V sobotu jsme si s Tomášem Haškem za ideálního šachového počasí (pršelo a byla zima) udělali výlet do Počátek na 15. ročník místního rapidu. Bylo nám jasné, že turnaj příliš silný nebude, ale to nijak nevadilo. Loni, když jsme Celý článek »

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist