TJ Spartak Vlasim
19
Pro

Pozvánka na turnaj pro mládež v Pravoníně

Marie Filipová

Vážení šachisté, obracím se na Vás s upoutávkou na náš 3. ročník Silvestrovského turnaje. V letošním roce se bude konat 29. 12. 2010 v pěkných prostorách Společenského domu v Pravoníně (tam, kde se koná vždy RŽL). Podrobnosti máte v propozicích, ale jak bývá v Pravoníně zvykem, máme připraveno několik milých překvapení. Turnaje budou tři (dle šachové kvalifikace), putovním pohárem bude oceněn absolutní vítěz, kterým bude vítěz skupiny „A“.  Dosud je držitelem putovního poháru Robin Hrdina. Bude mít letos přemožitele? V minulém ročníku soutěžili žáci jen do patnácti let, letos jsme rozšířili možnost účasti na věk až od roku narození 1992, očekáváme od toho, že turnaj získá na kvalitě, a dáváme možnost juniorským účastníkům, pro které moc turnajů pořádáno není.  


V roce 2009 se turnaje zúčastnilo 28 dětí.

V každém turnaji budou poháry, medailemi, diplomy a věcnými cenami oceněni první tři vítězové a další čtyři (opět ve všech třech turnajích) obdrží plakety. Novinkou bude, že nebudeme vyhodnocovat zvlášť děvčata a chlapce, budou soutěžit všichni dohromady. Všichni účastníci turnaje obdrží od Obce Pravonín pamětní medaile. Obecní zastupitelstvo nám přispělo finančními  prostředky na činnost, a tak jsme si mohli dovolit takovýto cenový fond. Pěkné věcné ceny jsou připraveny pro všechny účastníky turnaje. Největší novinkou bude vyhlášení MISS SILVESTROVSKÉHO TURNAJE 2010. Zde mají velikou možnost na úspěch všechny dívky, bez ohledu na šachový výsledek.


Děti se mohou těšít na pěkné ceny (foto z loňského ročníku).

Věřím, že si o vánočních prázdninách uděláte čas a do Pravonína zavítáte, určitě nebudete litovat. Nemusíte se bát ani sněhové nadílky, všechny komunikace k nám jsou dobře sjízdné a v případě dalšího padání sněhu zajistíme kvalitní průběžnou údržbu přístupových silnic. Kapacita sálu je dostatečná, hlásit se můžete dle dispozic na pozvánce:

DOSUD PŘIHLÁŠENÍ:

1.  Zvára David
2.  Zvára Filip
3.  Filip Lukáš
4.  Filip Vojtěch
5.  Ždych Daniel
6.  Vašíček Jan
7.  Jandl Vojtěch
8.   Filip Tomáš
9.   Filip Marek
10. Pýcha Patrik
11. Pýchová Nela
12. David Matěj

Propozice turnaje

ČLÁNEK Z ROKU 2009

FOTEČKY Z ROKU 2009

Webové stránky ŠK Pravonín

23 reakcí na “Pozvánka na turnaj pro mládež v Pravoníně”

 1. 1
  Robin píše:

  Pokud to jde tak se přihlašuju takto :D Už se do Pravonína těšim ! :)

 2. 2
  Marie F. píše:

  Ano, už jsem Tě zapsala. Seznam přihlášených sledujte na stránkách Pravonína, zde bude aktualizovaná po větších dávkách.

 3. 3
  Evzen píše:

  Rad bych prihlasil Martina a predpokladam ze z Rican prijede nejmene jedno auto. dekuji, tesime se

 4. 4
  Standa S. píše:

  Taky bych se rád přihlásil :D

 5. 5
  Bolek píše:

  Ze Skalice zatím přihlašuji pouze Annu Zlámanou, dále nevíme, co bude. Budeme řešit až pokud zůstaneme doma.

 6. 6
  Dan píše:

  Zdravím do Pravonína a prosím o přihlášení Adama Houdka do turnaje. Děkuji.

 7. 7
  Marie F. píše:

  Děkuji za přihlášky, hlásit se můžete stále dál, měla jsem „velké oči“ a bála se, abych nemusela objednávat pro „A“ skupinu oddělenou místnost, proto jsem časově omezila možnost přihlášení. Toto však nehrozí, stále mám k dispozici více pohárů a plaket, než je přihlášených, kapacita je podstatně větší a připravený cenový fond také. Těšíme se na Vás.

 8. 8
  Tom píše:

  Počet přihlášených je dle pravonínkých stránek k 23.12. takovýto:

  DOSUD PŘIHLÁŠENÍ:
  1. Zvára David
  2. Zvára Filip
  3. Filip Lukáš
  4. Filip Vojtěch
  5. Ždych Daniel
  6. Vašíček Jan
  7. Jandl Vojtěch
  8. Filip Tomáš
  9. Filip Marek
  10. Pýcha Patrik
  11. Pýchová Nela
  12. David Matěj
  13. Jiroušek Filip
  14. Jiroušek Šimon
  15. Hrdina Robin
  16. Pospíšil Martin
  17. Limburková Denisa
  18. Studnička Patrik
  19. Stárek Stanislav
  20. Zlámaná Anna
  21. Houdek Adam

 9. 9
  Peter H. píše:

  Fanda taky dorazí.

 10. 10
  Anezka píše:

  Taky se přihlašuji a přejeme všem krásné Vánoce:)

 11. 11
  Vašek V. píše:

  já se taky přihlašuju.

 12. 12
  Maťa píše:

  Aktuální seznam přihlášených momentálně čítá 27 jmen: http://www.chess-results.com/tnr42061.aspx?lan=5 . Kapacita turnaje je 70 hráčů, takže se v klidu dál přihlašujte :-) .

 13. 13
  Marie F. píše:

  Přihlášeni jsou dále bratři Kučerové ze Sedlčan a přihlášku právě potvrdil Jirka Rýdl.

 14. 14
  Maťa píše:

  Tak to se v Pravoníně sejde velmi reprezentativní účast! Jinak předpokládám, že nejspíš dojde na sloučení kategorií A a B, protože v béčku jsou zatím jen dva přihlášení (F. Zvára a Vyterna).

 15. 15
  Petr H. píše:

  Potvrzuji svoji zítřejší účast (diplomy mám) a přihlášku Kučerů a Vyterny. Možná přijede i Štěpán Feldstein. To poznám až ráno na srazu.

 16. 16
  Irena Roháčová píše:

  Přihlašuji také Pavlíka Roháče.

 17. 17
  Anezka píše:

  Přijedou s námi také Petr a Pavel Laňkové.

 18. 18
  Marie F. píše:

  Děkuji za přihlášky a jak se bude hrát (příspěvek 14), to rozhodneme až na místě samém. Bohužel, se odhlásil Martin Pospíšil a Deniska Limburková. Příspěvek 17: a co Vojta Laňka a Petr Lebeda a Zelenka? Máte-li na ně kontakt, zkuste je, zda by přijeli také?

 19. 19
  Maťa píše:

  V Pravoníně se dnes sešlo 32 hráčů, které jsme rozdělili do dvou turnajů a tří kategorií. Absolutním vítězem se stal Jirka Rýdl před Robinem Hrdinou a Davidem Zvárou (všichni 5,5/7). Kategorii B pak vyhrál Filip Zvára, céčko Dan Ždych. Díky Marii Filipové za moc pěkný turnaj! Výsledky na chess-results: http://www.chess-results.com/tnr42061.aspx?art=1&rd=7&lan=5&m=-1&wi=1000

 20. 20
  Marie F. píše:

  Ano, v Pravoníně se konal hezký turnaj. Článek napíši večer. Ale již nyní musím poděkovat za ředitelování turnaje a rozhodcování Ondrovi Matějovskému a Petru Havelkovi za funkci perfektního losovatele, rozhodčího a „návrháře a tiskaře“ moc hezkých diplomů a i všem, kdož přiložili ruku k dílu, aby se turnaj povedl. Blahopřeji všem vítězům a věřím, že na příští ročník přijedou opět.

 21. 22
  Marie F. píše:

  Na našich stránkách je i článek.
  Ještě dávám účastníkům na vědomí, že byly nalezeny velice pěkné, nové, červenošedočerné, prstové rukavice. Prosím, ať se majitel, či jeho rodiče přihlásí, nějak je dopravíme.

 22. 23
  Maťa píše:

  Zmiňovaný článek Marie Filipové bude samozřejmě zveřejněn i na našem webu, pravděpodobně ale až v sobotu, protože dnes se k tomu Tomáš ani já nedostaneme a na zítřejšího Silvestra je připravován opravdový archivní bonbónek :-) . Takže nedočkavci ať čtou hned na http://www.sachypravonin.cz/news/silvestrovsky-turnaj-3-rocnik-v-pravonine/ .

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist