TJ Spartak Vlasim
09
Led

Ela vlašimských hráčů – leden 2023

Pojďme se opět po čtyřech měsících podívat, k jakým změnám ela došlo u vlašimských hráčů. Zabývat se budu jen tím mezinárodním (fide), změny u národního a rapid ela si můžete prohlédnout v tradiční tabulce, kterou jsem zpracoval. Poměr zisk:ztráta je u ela fide 10:13 v náš neprospěch, tedy je vidět, že příliš úspěšné období to pro náš oddíl nebylo.

Nejzajímavější věcí je výše ela Ondry Mejzlíka, který se díky dobrým výkonům v soutěžích družstev vyšplhal již na hodnotu 2350. Díky zisku 18 bodů si v oddílovém pořadí hodně polepšil Jakub Voříšek, který se dostal na čtvrtou příčku. Při tomto souhrnu mě vždy zajímá prestižní souboj Ondra Matějovský – Jarda Pazdera a v lednu je na tom o 5 bodíků lépe Jarda. :-)   Nejvyšší bodové zisky zaznamenaly děti s koeficientem 40 – Míša Stein připsal bodů 152, Honza Veselý 128 a Jáchym Slánský 77.   


Vývoj ela u Ondřeje Mejzlíka

Co se týče ztrát, tak těch bylo sice více jak zisků, ale na druhou stranu nejsou nijak významné. Nela Pýchová a David Zvolenský přišli o 25 bodů a Josefína Dudková o 24. 

Nejlepších 40 hráčů Vlašimi:

Kompletní tabulku si můžete stáhnout v sekci KE STAŽENÍ

Kompletní národní elolistinu si můžete stáhnout na stránkách zpracovatele.

Mezinárodní elo najdete na stránkách FIDE.

Statistiky všech hráčů ČR

(autor článku: Tomáš Vojta)

1 reakce na “Ela vlašimských hráčů – leden 2023”

  1. 1
    Maťa píše:

    Nevím, jestli Pazdič nějak registruje souboj se mnou, když se mu navíc elo skoro nemění. Musím hrát holt líp, jinak prostě zůstane přede mnou. :-)

    Jinak v tabulce chybí +45 u Patrika Pýchy, což náš hráč zvládl nahrát z pouhých 4 partií. Ve statistikách (10:13) to ale započítáno je.

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 
 

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist