TJ Spartak Vlasim
23
Zář

Začíná Extraliga mládeže

Sportovní centrum Pěšinky ve Světlé nad Sázavou přivítá na úvodním srazu 8 týmů Extraligy mládeže skupiny východ. Na programu jsou o víkendu 4 kola a vlašimské družstvo postupně čekají Frýdek-Místek, Krnov (v sobotu), Staré Město a Duras Brno (v neděli).

Podle propozic by časový harmonogram měl vypadat takto:

Vlašim získála v posledních 15 letech v Extralize mládeže spoustu úspěchů, navazovat na ně bude ale velmi těžké. Podle průměrného ela jsme nejslabším týmem nejen východní části (viz následující obrázek), ale v celé Extralize.

Na závěr ještě zbývá dodat, že se hraje tempem 1,5 hodiny na partii s přídavkem 30 sekund za tah. Za zmínku stojí, že od letošního ročníku platí v mládežnických soutěžích družstev Sofijská pravidla – viz článek 11.3. Sofijská pravidla – hráči nesmí nabídnout remízu ani se na remíze nesmí dohodnout předtím, než dokončí 30. tah. Pořadatelé slibují v propozicích online přenos, tak uvidíme, zdali bude. Držte dětem o víkendu palce!

Stránky věnované Extralize mládeže

48 reakcí na “Začíná Extraliga mládeže”

1 2
 1. 31
  Patrik P. píše:

  Po boji jsme prohráli 2:4. Pěknou výhru si připsal Jáchym, remizovali Vojta a Martina.

 2. 32
  Patrik P. píše:

  O víkendu možná v týdnu napíšu krátký článek.

 3. 33
  Blanka píše:

  Sledovala jsem závěr Jáchymovy partie. Moc pěkný. Gratuluju. Vojtovi a Martině k remíze také. Pochvala všem za bojovnost a šťastnou cestu domů.

 4. 34
  Maťa píše:

  Myslím, že to byl fajn víkend. Děkuji všem za bojovnost a příjemnou společnost. A těším se na Patrikův článek (snad bude)!

 5. 35
  Patrik P. píše:

  Ve svém článku o Extralize mládeže jsem si dovolil kritizovat Kubovo angažmá v konkurenčním týmu Pardubic. Hned jsem dostal od Tomáše mail s tím, že závistivý, sobecký a nepřejícný jsem já. Následovala přehlídka argumentů, která dovedla Tomáše až k vulgárním nadávkám. Chci proto říci, že s tímto sebestředným člověkem odmítám hrát v jakémkoliv družstvu, kapitáni nechť to vezmou v potaz. Bez ohledu na to, co Tomáš pro oddíl udělal a dělá, mně i dalším dokázal v posledních měsících šachy znechutit.

 6. 36
  Patrik P. píše:

  Že jsem nedospěl, nedokážu brát v potaz argumenty protistrany vysvětli, Tomáši, i všem ostatním, kteří na věc mají stejný názor. Je to k smíchu.

 7. 37
  Arnold píše:

  I já jsem poznal Tomáše nejen jako dobrého hráče,dle výkonnosti,ale o mě už napsal moře kritiky aniž by uměl kritizovat sám sebe.Se sobeckostí daleko od pravdy nejsi.A když už jsem měl tohodost,rozhodl jsem se z oddílu odejít.A to mě ještě naval zrádcem.Plně jsem Patriku s tebou byť jsme se viděli jen párkrát.

 8. 38
  Tom píše:

  Patriku, ty si opravdu vzteklý zamindrákovaný blb! Že si v naší debatě jako obvykle začal s urážkami a nadávkami ty, to tu raději nepíšeš. Vůbec nevím, proč tady naše soukromé věci vytahuješ. Ty si prostě zlý člověk, jen se to snažíš skrývat, ale když se přestaneš ovládat, tak se to projevuje naplno.

 9. 39
  Tom píše:

  A jen tak mimochodem Patriku, jestli máš chuť, můžeme si sednout někam do hospody a u piva si své antipatie vyříkat. Z očí do očí jako dva chlapy. Hádat se pod mládežnickým článkem mi zrovna jako vhodná forma komunikace nepřijde.

 10. 40
  obecni blazen spatnota píše:

  clovek po takove dobe prijde na stranky vlasimskeho sachu a co nevidi. pratele, neni prece duvod, aby se dva sachiste hadali! tedy minimalne od doby, co vznikl chessboxing. kdybyste potrebovali poradatele, najdete me tam, kde je teplo a mekkoucko.

 11. 41
  Náhodný Kolemjdoucí píše:

  Hm, tudy cesta nevede.

 12. 42
  o.b.s. píše:

  je otazkou, nakolik hluboke jsou znalosti problematiky vodivosti cest u chodce, jehoz kolemjiti je ciste nahodne. (je-li skutecne nahodne a nejedna se, jak ve sve prelomove praci ukazala wgm filipova, o kamuflaz)

 13. 43
  Patrik P. píše:

  Tomáš je jako malé dítě, jehož hlavními argumenty jsou „jdi do prdele“, „jsi závistivý blb“, „můžete si za to sami“ a „ty sis začal“. A ještě má tu drzost druhému říkat, že potřebuje dospět. S tímhle sprostým člověkem už nechci v životě strávit v jedné místnosti ani vteřinu. Ač jsem se možná měl udržet a nepsat veřejně komentář na web, jsem rád, že teď všichni vidí, jak se Tomáš vyjadřuje.

 14. 44
  Robin píše:

  Spory mezi Patrikem a Tomášem komentovat nebudu, ale já jsem rád, že to sem Patrik napsal, i když to možná není nejvhodnější tahat ven. Snad jen dodám to, že mě zklamalo, když kapitán po posledním utkání sezony, když se navíc spadne, nejde ani na společný oběd.

  Také nemohu pochopit, že Kuba hraje ELD v Pardubicích a ne za nás (viz. můj první komentář). Medaile je sice fajn a taky jsem jí chtěl vyhrát, ale z mého pohledu (i takhle zpětně) to není to nejdůležitější a rozhodně bych kvůli tomu (Kdyby mě někdo chtěl… :-D ) neodcházel jinam. Navíc když náš tým dost přišel o dost hráčů.

  Taky se už těším na článek a užívejte víkend!

 15. 45
  Patrik P. píše:

  Tomášovi bych snad dal za pravdu pouze v tom, že pokud mi na něčem hodně záleží, opravdu se čas od času neovládnu a udělám něco, co může být trochu přehnané. Mám spoustu chyb, ale jsem si jich vědom. Toto je můj poslední komentář. Lze těžko se dál jakkoliv bavit s člověkem, který začne druhému takhle vulgárně nadávat, bez ohledu na to, jaký mám sám na vyostření tohoto sporu podíl. A chtěl bych zdůraznit, že Kubu mám rád a medaili mu přeji, přestože se mi nelíbí, že odešel do Polabin a ani jakým způsobem k tomu došlo. Tohle už samozřejmě s Kubou nemá nic společného.

 16. 46
  Tom píše:

  Na závěr této hádavé diskuze, kterou zde jako vždy vyprovokoval vzteklý Patrik, bych rád jen dodal, že se omlouvám těm, kterým snad má ostřejší slova nějak vadila (tím nemyslím Patrika, tomu to bylo řečeno upřímně a od srdce). Nabídl jsem možnost se sejít a problémy vyřešit, ale všichni snad vidí, jaká je Patrik zbabělá baba …

  A Robine, k tvému komentáři dodám jen tohle. Nebuď prosím jako Páťa. Viděli jsme se za poslední půlrok několikrát, mohl jsi mi své výhrady říct. Vytahovat teď nějaké své splíny z jara, je opravdu trochu divné.

 17. 47
  Robin píše:

  Tom: Když nepočítám Pardubice, kde jsme se snad jen pozdravili, tak jsme se potkali konkrétně dvakrát. Říkal jsem ti to hned poprvé v létě v italský, jak sis ke mně přisedl na zmrzlinu, že jeden z důvodů proč letos nechci tolik hrát je, že mě naštvalo, jak jste se zachovali. Ty jsi to v podstatě přešel beze slov. Příště teda použiji silnější výrazy a budu konkrétnější.

  Jestli to chceš probrat víc, tak se klidně sejít můžeme ;-) , ale podle mě to bude jenom ztráta času…

 18. 48
  Patrik P. píše:

  Ještě jeden poslední komentář. :) Nepochybuji o tom, že řada lidí si říká, co to tady Patrik zase rozvířil. Je také pravda, že jsem předchozí komentáře psal v citovém pohnutí a že se mi někdy stává, že otevřu pusu, když je lepší mlčet. V minulosti jsem tak na web zbytečně a přehnaně převedl několik sporů, ať už šlo o Tomáše nebo třeba paní Filipovou. Omlouvám se za to, někdy to bylo opravdu zbytečné.

  V tomto případě to ale stejně nevidím. Ani poté co odpadly ty nejintenzivnější emoce, bych asi nic jinak nenapsal. Obzvlášť některé reakce mě v tom utvrzují.

1 2

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist