TJ Spartak Vlasim
05
Zář

Zářijové elo

Léto uteklo jak voda, a tak je opět po 4 měsících čas na tradiční malý elový souhrn. Ve vlašimském žebříčku k příliš velkým změnám nedošlo, elo fide se totiž změnilo pouhým 10 hráčům. Je docela zarážející, jak málo našich členů využilo prázdniny k sehrání týdenního turnaje. Alarmující je to zejména u dětí, z nich si turnaj na elo fide nezahrál vůbec nikdo …

Nejvýraznější změnou v žebříčku je posun Vojty Dudka na 6. místo. Vojta za uplynulé období připsal po dobrých výkonech 144 bodů a je na svém elovém maximu (2150). To samé platí o Davidu Zvolenském, který se vyšplhal dokonce již na elo 2229. Došlo i ke změně na postu vlašimské jedničky. Ondrovi Mejzlíkovi k tomu stačilo dělat přes léto mrtvého brouka a nic nehrát. Velmi nepovedené období má naopak za sebou Martin Horák a Patrik Pýcha. Martin odepsal hrozivých 129 bodů a o moc lepší to nebylo ani u Patrika (-90).


Vývoj ela u Davida Zvolenského za posledních 5 let

S národním elem (to bylo aktualizováno již 1. 6 a k další změně dojde 1. 10.) se zabývat nechci, stejně v podstatě už nikoho nezajímá. Jednotlivé změny si můžete prohlédnout v následující přehledné tabulce. 

Nejlepších 40 hráčů Vlašimi:

Kompletní tabulku si můžete stáhnout v sekci KE STAŽENÍ

Kompletní národní elolistinu si můžete stáhnout na stránkách zpracovatele.

Mezinárodní elo najdete na stránkách FIDE.

Statistiky všech hráčů ČR

(autor článku: Tomáš Vojta)

1 reakce na “Zářijové elo”

  1. 1
    Tom píše:

    Poslední 2 dny byly s našim šachovým webem problémy, snad už jsou ale vyřešeny. Děkuji za to Ondrovi Vykoukovi!

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 
 

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist