TJ Spartak Vlasim
28
Čvn

Šachová školička a její hodnotící den

Ve čtvrtek 9. června se sešly děti s trenéry a učitelkami z Mateřské školy v Pravoníně a na programu měly zhodnocení práce za celý školní rok. Po dvě předešlé schůzky probíhalo testování dětí, které písemně odpovídaly na 30 otázek z učiva, které se probíralo po celou dobu školního roku. Trenérky práce bodově ohodnotily a dnes byl ten den „D“, na který byla připravena slavnostní schůzka s předáváním diplomů a pohárů vítězům. Každý obdržel i medaili a čokoládičky, odrazky a šachovou figurku pěšáka a k tomu si vybíral ještě drobnou cenu.

Nejlepším výsledkem se může chlubit Veronika Čápová, která neměla v testech ani jednu chybu. Druhé místo obsadila s malou ztrátou Hella Vopálková. Obě tyto dívky jsou předškolačky a tímto se s Šachovou školičkou rozloučily. Velikým překvapením se stal Sebastián Hrubeš, který ještě do školy nepůjde a bude s námi do tohoto kroužku chodit ještě jeden rok. Měl jen o 5 bodů méně, než Hellenka. Škoda, že nebyl přítomen, ale o nic nepřišel, dárky obdrží ve školce. Jmenovitě se musím ještě zmínit u 4. místa, které obsadila Natálka Hristová, 5. místo obsadil Jiřík Klícha, na místě šestém skončila Veronika Hartlová, 7. místo obsadil Štěpán Struhár a 8. místo Viktorka Březinová. I tyto děti udělaly za celý rok velký kus práce a mile překvapily.

Většina dětí na těchto předních místech projevila zájem pracovat v našich šachových kroužcích Začátečníků B. Zájem nás opravdu těší.

Po předávání cen si uklidily děti dárky do tašek a pak mlsaly zmrzlinový kornout. Přitom si s námi povídaly jeden přes druhého. Největší radost měly z medailí a pohárů, stále si je prohlížely a z krku je nechtěly sundat. Krásné diplomy připravil Lukáš Filip. Vše, co děti dostávaly, bylo v režii nezištných sponzorů, kterým touto cestou velice děkuji.

         Při této příležitosti velice děkuji za podporu Domečku Vlašim, vedoucí kroužků Mirce Ondrákové, ředitelce MŠ Mileně Hrubantové a oběma učitelkám Monice a Nadě. Děkuji i vedoucí Spolkového domu Janě Janatkové, která je nám ochotně vždy nápomocna s čímkoliv.

         Těšíme se na spolupráci v novém školním roce 2022 – 2023, kdy se nám děti dost obmění a my se na ně moc těšíme.

Fotografie

(autorka článku: Marie Filipová)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist