TJ Spartak Vlasim
17
Čvn

Dvacátý druhý turnaj Stamatu

V sobotu 11. června uspořádala Šachová škola STAMAT v prostorách školní jídelny ZŠ Dukelská v Benešově svůj 22. turnaj pro děti. Akce tentokrát přilákala jen 15 účastníků, proběhla ovšem v příjemné atmosféře a pro některé začínající naděje šlo o ideální příležitost vyzkoušet si, jak vypadá šachová soutěž.


Momentka z turnaje

Konkurenci v turnaji neměl Michael Stein, jeden z nejlepších odchovanců Šachové školy STAMAT, který vyhrál všech devět partií a stal se jasným vítězem. Stříbro vybojoval Matyáš Jouja a bronz získal František Kváča. Nejlepší dívkou se stala Ema Přibylová před Lenkou Kváčovou a ve speciální kategorii pro začínající šachisty bez ratingu zvítězil Lukáš Zelík před Kryštofem Kočím.

Společná fotka vítězů

Jménem Šachové školy STAMAT děkuji všem dětem a rodičům za jejich účast. Budeme se těšit na shledanou na některé z našich dalších akcí, třeba na našem letním táboře, kterého by se mělo letos zúčastnit přes 80 dětí.

Výsledky
Fotky

(autor: Patrik Pýcha)

2 reakcí na “Dvacátý druhý turnaj Stamatu”

  1. 1
    Maťa píše:

    Patrikův článek vyšel i na internetových stránkách Benešovského deníku: https://benesovsky.denik.cz/ostatni_region/skola-stamat-usporadala-pro-deti-22-sachovy-turnaj-20220615.html. Škoda, že bylo tak málo dětí, ale mimo jiné díky účasti několika nováčků to snad zbytečná akce nebyla. Jinak během hry vládlo skoro až hrobové ticho, to se na turnajích s účastí malých začátečníků moc nestává… :-)

  2. 2
    Maťa píše:

    Ještě bylo dobré, že i poslední v pořadí měl 3 body (jeden za volno a dva uhrané).

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist