TJ Spartak Vlasim
06
Kvě

Květnové elo

První čtyři měsíce roku 2022 uplynuly jak voda, tak si pojďme udělat tradiční souhrn, k jakým změnám v ratingu došlo u hráčů Spartaku Vlašim. A bude to příjemné bilancování, protože v květnu dosáhla hned trojice Vlašimáků z čela žebříčku svého životního maxima!

Nejzajímavější věcí určitě je změna na postu vlašimské jedničky. Tou se poprvé stal 16letý Jakub Vojta. Kuba připsal 180 bodů a s ratingem 2396 je nejen na čele našeho žebříčku, ale je i českou dvojkou v kategorii do 20 let! Pozornost zaslouží i ela Martina Horáka (2343) a Ondry Mejzlíka (2336). Oba shodně překonali o dva bodíky svá maxima – Martin z ledna 2020 a Ondra z listopadu 2016.


Vývoj ela u Martina Horáka za posledních 5 let

Další do party rekordmanů je David Zvolenský, i jeho elo 2196 je nejvyšší, jaké kdy měl. Dařilo se i Míšovi Steinovi (+205) a Štěpánu Filipovi (+98). Co se týče ztrát, tak nejvíce smutný bude Vojtěch Dudek. Několik nepovedených turnajů ho stálo hned 132 bodíků.

Nejlepších čtyřicet hráčů Spartaku Vlašim:

Tabulku s kompletním pořadím všech hráčů Vlašimi naleznete v sekci KE STAŽENÍ.

Uplynulé období bylo pro Vlašim celkem úspěšné (poměr zisk:ztráta byl u ela fide 12:8). Věřme, že v následujících měsících tento trend bude pokračovat.

Kompletní národní elolistinu si můžete stáhnout na stránkách zpracovatele.

Mezinárodní elo najdete na stránkách FIDE.

Statistiky všech hráčů ČR

(autor článku: Tomáš Vojta)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist