TJ Spartak Vlasim
06
Úno

Odstartoval Open Liberec s Vojtou Dudkem

Prvním kolem začal v sobotu v Liberci další turnaj Czech tour a ani v něm nechybí hráč našeho oddílu. Pod Ještěd se vypravil Vojta Dudek, který je ve startovním poli čítajícím 118 jmen ze 12 zemí nasazen jako 16.  Tempo je tentokrát rychlejší než na předchozích akcích a to  2x 1,5 h + 30 s. za tah (bez přidané půl hodinky po 40. tahu).

Hraje se ve čtyřhvězdičkovém hotelu Zlatý lev a nasazenou jednou je polský mezinárodní mistr Dobrowolski. První kolo zvládl Vojta bez obtíží a porazil Martina Policara (elo 1551), v tuto chvíli probíhá kolo druhé (od 17h.). Bohužel z turnaje neběží online přenos (nebo jsem alespoň nenašel odkaz).

Držíme palce!

Výsledky na chess-results

Stránky pořadatelů

9 reakcí na “Odstartoval Open Liberec s Vojtou Dudkem”

 1. 1
  Kuba Vojta píše:

  Vojta bohužel 2. kolo prohrál. Měl dost nepříjemný los (mladá Polka). Musím se přiznat, že rok a půl zpátky jsem s ní v Pardubicích jen remizoval. Držím palce do dalších kol!

 2. 2
  Maťa píše:

  Dneska si Vojta připsal „povinnou“ výhru. Věřím, že zabojuje o pěkný výsledek – držím palce!

 3. 3
  Kuba Vojta píše:

  Jinak soupeřka Vojty z 2. kola dokázala navázat na cenný skalp i ve 3. kole, zítra si zahraje na 2. šachovnici. Ani ve 4. kole nemá Vojta šťastný los, Bezděk je mladý hráč z Říčan, nebude to jednoduché. Držím palce!

 4. 4
  Maťa píše:

  Tomáš Bezděk je mladý hráč z Kralup, Kubo. Za Říčany ale hostuje. :-) Šťastný los to opravdu nebyl, Vojta „jen“ remizoval. Jak jsem se právě (přímo od něj) dozvěděl, dnes je na programu dvojkolo, což mi jako obvykle uteklo. :-) Tak snad odpoledne za celý bod!

 5. 5
  Danka píše:

  Vojta dnes rychle vyhrál.

 6. 6
  Maťa píše:

  Vojta má tedy zatím 4/6, z toho se dá udělat pěknej výsledek. Samozřejmě za předpokladu dobrého finiše. :-) Držím palce!

 7. 7
  Blanka píše:

  Gratuluju k dnešní výhře.

 8. 8
  Maťa píše:

  Vojta nyní kolo před koncem 5,5/8 a zítra si zahraje o elitní desítku. Držím palce!

 9. 9
  Tom píše:

  Závěrečná zpráva z Openu Liberec:
  https://www.chess.cz/zaverecna-zprava-openu-liberec-2022/

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 
 

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist