TJ Spartak Vlasim
10
Led

Ela vlašimských hráčů – leden 2022

Pojďme se opět po čtyřech měsících podívat, k jakým změnám ela došlo u vlašimských hráčů. Zabývat se budu jen tím mezinárodním (fide), změny u národního a rapid ela si můžete prohlédnout v tradiční tabulce, kterou jsem zpracoval. A tentokrát to bude veselé čtení, protože poměr zisk:ztráta je u ela fide 13:8 v náš prospěch.

Po přestupu Ríši Mládka do Kroměříže se na první místo našeho žebříčku vrátil Martin Horák (2329). Na paty mu ale šlape v soutěžích družstev dobře hrající Ondra Mejzlík (2318). Díky zisku 58 bodů se již na čtvrté místo propracoval Kuba Vojta (2216). Ještě lépe si vedl Vojta Dudek, který si na své konto připsal 94 bodů a dosáhl tak svého elového maxima (2138). Dařilo se i Kubovi Voříškovi (+79) a Patriku Pýchovi, který s o polovinu nižším koeficientem než výše jmenovaní, získal hned 74 bodů.  A vůbec největší zisk zaznamenal Míša Stein +111.


Vývoj ela u Vojty Dudka

Co se týče ztrát, tak nejvíce smutný bude Kryštof Křížek, který přišel hned o 72 bodů. Ze ztráty 26 bodů určitě nebude nadšený ani Ondra Matějovský, zejména když se před něj v naší oddílové tabulce dostal i Jarda Pazdera. :-)  

Nejlepších 40 hráčů Vlašimi:

Kompletní tabulku si můžete stáhnout v sekci KE STAŽENÍ

Uplynulé období bylo pro Vlašim úspěšné, věřme, že tento trend bude pokračovat.

Kompletní národní elolistinu si můžete stáhnout na stránkách zpracovatele.

Mezinárodní elo najdete na stránkách FIDE.

Statistiky všech hráčů ČR

(autor článku: Tomáš Vojta)

6 reakcí na “Ela vlašimských hráčů – leden 2022”

 1. 1
  Maťa píše:

  Na to, že jsem klesl pod Pazdiče, mě nenápadně upozornil už někdy v minulém týdnu Patrik Pýcha. Budu muset zabrat, aby tento stav netrval, anebo bych moh Jardu začít stavět ve 2. lize, třeba by mě podlezl. :-) Teď jsem se díval, že má na FIDE za celý život započítáno jen 7 partií (šestkrát si v minulosti zahrál za Lukytým a jednou ve 2. lize) – to jsem ani nevěděl, že stačí tak málo partií…

 2. 2
  Tom píše:

  Koukám na výsledky Vojty Dudka na Openu Praha a to ta křivka grafu tedy poletí dolů (za 5 partií -87). :-( Do dalšího souhrnu má tedy ještě 4 měsíce čas, tak snad ten pád v dalších partiích zastaví. :-)

 3. 3
  Tom píše:

  Ještě taková statistická zajímavost. Tento článek je v pořadí 2 500, který byl na našem webu publikován (od září 2007). Docela pěkné číslo. :-)

 4. 4
  Tom píše:

  2406 – pěkné číslo a na tohle pořadí (hráčů ČR do 20 let) k 1. únoru se pěkně kouká:
  https://ratings.fide.com/rankings.phtml?continent=0&country=CZE&rating=standard&gender=&age1=0&age2=20&period=2022-02-01&period2=1

  Mimochodem, Kubovo nové elo je třetí nejvyšší jakého, kdy hráč Vlašimi v historii dosáhl – po Jirkovi Rýdlovi 2427 (v roce 2015) a Tomáši Vojtovi 2411 (rok 2008).

 5. 5
  Tomáš Gergelits píše:

  Opravdu pěkný pohled na vedoucí skupinu ELO-listiny mladíků.
  A taky to vypadá, že v historických tabulkách ELO-žebříčků hráčů Vlašimi brzo dojde ke střídání na špici :-) .

 6. 6
  Maťa píše:

  „Ze ztráty 26 bodů určitě nebude nadšený ani Ondra Matějovský, zejména když se před něj v naší oddílové tabulce dostal i Jarda Pazdera.“

  Hlásím, že jsem dnes díky únorovému zisku 1,5/2 Jardu dohnal, máme oba 1951. :-)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist